laptopun gizli kamera

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
selam arkadaslar laptopun kamerasini nasil gizli kamera yapabilirim web ip uzerinden evden isyerimdeki laptopun kamerasina baglanip resim ve video cekme böyle bir guncel program var mi google arastirdim eski programlar var ise yaramadi herkese saygilar

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
sagol pc de denedim olmadi ama iki telefonda oldu telefon ve programin acik olmasi lazim tel uyku mode geldigi zaman proram calismiyor arkadaslar baska önerebileceginiz program yok mu web uzerinden ip no yazarak pc ye baglanmak

TrackView adlı bir uygulama var bi ona bak istersen :RpS_thumbup:

anlasildi demekki benim istedigim zor bir prgram peki arkadaslar bu trackview crack yok mu 7 hafta deneme suresi sonra ucretli

TrackView adlı bir uygulama var bi ona bak istersen :RpS_thumbup:

1. ulaşmak istediğiniz pc'ye normalde ulaşımınız varsa sabit ip atayın...
Bundan sonra bu cihazda uzaktan nasıl işlem yapacaksanız öğrenin bu kadar...
ulaşmak istediğiniz pc ye güvenlik açıkları vereceğinizide unutmayın
Bunların hepsini nette bulabilirsiniz biraz araştırın uğraşın hazırcı olmayın...

Moderatör tarafında düzenlendi:

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
TrackView ucretli program bunu ucretsiz olani var mi veya buna benzer arkadaslar aradim bir netice alamadigim icin sizlerden yardim istiyorum

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
arkadaslar önerileriniz icin tesekkur ederim pc den vazgectim ben iphone ve ipad denedim TrackView
guzel calisiyor sizden ricam bu programi ipad da nasil full yaparim google aradim ama ios icin dogru durust bir sey bulamadim buna benzer ucretsiz program var mi veya TrackView ucretsiz nasil ios yukliyebilirim

LucadroN

Üye
21 Ağu 2017
189
3
Eğer 7/24 istiyorsan bi fikrim yok ama eğer pc ne girmek isteyenleri ise Advanced System Care'ın Yüz Tanıma Özelliği Var İzin Vermediğin Yüz Olursa Fotoğrafını Çekiyo Sen Giridğinde Girenin Yüzünü Gösteriyo

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
yardimlariniz ve öenerileriniz icin sagolun ben pc de uzman degilim rat falanda anlamam o kadar derinlere girmeyi beceremem arkadaslar en iyisi trackview bu ucretli bunun uctersizini bulabilirmiyim veya buna benzer

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.