league of legends oynayan var mı

tmp9dEplN

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
705
1
Charming
Niye kardeşim kimle kavga ettin

biraderim en son oyunumda ağır bi feeder botu rezil etti dedim afk kal oynama başladı küfüre sövdü ana bacı bende hiç gelemem ver telefonu dedim verdi keke aradım baya kızıştı ortalık dedim bekle gelcem yanına 1 saat sonra ben babasıyım diye aradı beni kusura bakma bizim çocuk kusur etmiş dedi bende eyvalla abi dedim kapandı olay çocuk ergen çıktı seside kalın geliyordu ben hiç uslubümü bozmadım haksız ya kokrtu gelceğimden babasına söylemiş bidaha dedim girmem oyuna anamı bacım milletin ağızına laf olcağına bırakırım dedim bıraktım

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
aynen bırakın oyunu. bronzda surunmeyin :D gerci bronzların derecelisi normal oyundan bile troldur

EsEsKral1

Katılımcı Üye
4 Kas 2011
339
0
Eskişehir
Orda haklısın kardeşim de o problem suan online olan oyunların nerdeyse hepsinde vwolfteam da başladım birakmitim arkadaşım ın. ısrarı üstüne başladım adamı mesala klan wsde çok öldürüyorum hemen küfür bir oyun için

tmp9dEplN

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
705
1
Charming
Orda haklısın kardeşim de o problem suan online olan oyunların nerdeyse hepsinde vwolfteam da başladım birakmitim arkadaşım ın. ısrarı üstüne başladım adamı mesala klan wsde çok öldürüyorum hemen küfür bir oyun için

ya işte yüzümüze diyemediklerini yazıyorlar ama ben kaldıramıyorum oyun eğlence için oynanır biz sokakta sobelendik diye ana bacı sövmüyorduk

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
30 lvl kardeş en sevdiklerim başta akali yasuo zed biltzcrank teemo master yi ama bence bi hero sec hep ona odaklan onn için özel rün yap kardeş mesela ben akali için özel rün ve kabiliyet dizdim cok manyak oluyor :D

WOYGEAR

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
546
0
bu lol neden bu kadar yaygın anlamadım herkez ondan bahs ediyo bi gün oynayayım dedim nefret etim oyundan :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.