Lenova teknık servisi. / Resimli Gir İceri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xXPloutosXx

Yeni üye
3 Tem 2012
35
0
Geldiği Bilinmiyor
Arkadaşlar lenova g570 markalı bılgısayar aldım . Bılgısayarda menteşe sorunu vardı acılırken sorun cıkarıyordu garantıye gıttı yaptılar tekrar geldi aynı sorun bıda cıktı bılgısayarı teknık servıse bıda gonderdım 20 gun ıcınde gelmesı lazımken 85 gün gectı halen lenova servısını aramamda bana lenova g570 in bir üst modelını gondereceklerını soyluyolar. Lakin 85 gün oldu beklemekten sabır denen bıse kalmadı... Tüketici haklarınada başvurdum . Lenova servısını her aramamda bana 1ay ıcınde sonuclancak dıyolar 1 ay gecıyor 1 ay daha sonra dıyor. Sizce ne yapmam lazım. Tüketici haklarından başka adamlar durmadan oyalıyor. Birde arkadaşlar lenova g570 in bir üst modelı nedır. Bana bır ust modelını gondercez dedıler. Konumu okuyan her arkadasıma tesekkur ederım kolay gelsın.

Son düzenleme:

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Dostum Pek Güvenmıyorsan Bilişim Sucu vs. Şikayet Ederim de Kafa Tut 85 gün oldu lan de35 ile 85 arasında Kaç gün fark var lan? de. Ondan sonra yiyosa getirmesinler :D
Getirmesse artık Polise Uzatmak istemezsen git kufur say evine geri don elin boş donme ama :D

xXPloutosXx

Yeni üye
3 Tem 2012
35
0
Geldiği Bilinmiyor
dostum pek güvenmıyorsan bilişim sucu vs. şikayet ederim de kafa tut 85 gün oldu lan de35 ile 85 arasında kaç gün fark var lan? De. Ondan sonra yiyosa getirmesinler :d
getirmesse artık polise uzatmak istemezsen git kufur say evine geri don elin boş donme ama :d

bılınen bır marka lenova guvenılır yanı ama ben 20 gun beklemem lazımken 85 gündür madurum. Her aramamda bana bir ust modelını gonderceklerını soyluyolar. Lenova g570 in bir üst modelı nedır onuda arastırdım bulamadım kafayı yıcem anlıcagın

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Dostum Derdini Telefonda Degil Gidip Anlat Yanında Bir Büyügünle (baban) Gideceksin Diyeceksin Bir Üst Modeli Bekliyorum 20 gü degil 85 Gün Oldu Bunu Yüz Yüze Soyle Biraz Ofke Patlaması Yasa Saten Adamlar Anlar Senın Ezq Olmadıgını Adamlar Üst Modelı Sonra Verirler Biraz Cesaret Lasım O kadar Yoksa Bende Ararım Gonderecek Gonderecekler Nereye Kadar? Gidip Konus.

xXPloutosXx

Yeni üye
3 Tem 2012
35
0
Geldiği Bilinmiyor
Dostum Derdini Telefonda Degil Gidip Anlat Yanında Bir Büyügünle (baban) Gideceksin Diyeceksin Bir Üst Modeli Bekliyorum 20 gü degil 85 Gün Oldu Bunu Yüz Yüze Soyle Biraz Ofke Patlaması Yasa Saten Adamlar Anlar Senın Ezq Olmadıgını Adamlar Üst Modelı Sonra Verirler Biraz Cesaret Lasım O kadar Yoksa Bende Ararım Gonderecek Gonderecekler Nereye Kadar? Gidip Konus.

Haklısın kardeşım :( 85 gün ne ya 20 gun gecmemesı lazım.. nereye kadar bılmıyorum adamlar durmadan kaçıyor benden her aramamda bır bahane artık uyku duzenım bozuldu ne zaman aklıma gelse ..... internete baktım madur olan en fazla 40 gun var benım 85 gün taş olsa catlar :(

Servise gidemem calısıyorum pazar cumatesi gunlerı cafede. babamda aynı sekılde hafta sonu ızını yok. Telefonla denedım aynı seyler hep bekletıylar. Tuketıcı haklarına basvurduk. ordanda cevap gelmedı.. ne olacak bılmıyorum cok fena sınırlıyım Yorumların ıcın tesekkur edeırm .

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Adamlar Kekliyo Olabilir Seni Demekki Bekletiyorlar.. Sen En İyisi Biraz Daha Bekle Vermezlerse Tazminat Dava'sı Açabilirsin Yok O Kadar Büyütmek İstemiyorum Dersen Adamlara Sık Sık Gidiceksin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.