Lenovo ses sıkıntısı

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
Herkese Hayırlı Bayramlar Dostlarım

Arkadaşlar şu anda kullandığım lenovo ideapad 310 cihazım çok iyi bir ses kalıtesi vardı ve ses çok yuksek duzeyde çıkıyordu. Fakat bir kaç haftadır ses çok mınımal düzeyde çıkıyor ve ben bir çözüm bulamadım.Ne yapabilirim ?

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Donanımsal olarak degil yani belgi parça degişimi olabilir diye ayrılabilen bir ideapad olması lazım markasına baktıgımda öyle gözüküyor hoporların markasına bakarak aratabilirsin bir sorun oluşmuştur belki

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Lenovolar da dolby var diye biliyorum ayarlardan dolby ayarlarınızı bir kontrol edin eğer mümkünse bir format atın cihaza yazılımsal bir hata var mı anlamak için donanımsal bir sıkıntı ise zaten sizin yapabileceğiniz bir şey değil servise ya da tamirciye göndermeniz gerekir,Lenovo türkiye de kvk ile anlaşmalı isterseniz size yakın bir kvk servisine gönderip arıza tespiti isteyebilirsiniz ücretsiz...iyi forumlar

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Sistemsel düzeydeki sesleri kontrol edin. Bunun için ses düzeyi karıştırıcısını açabilirsiniz.

Ayrıca, donanımsal olup olmadığını anlamak için herhangi bir ek yazılım kurmadan kendi sitesinden gerekli sürücüleri indirip kurun.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.