Lenovo Z510

King Of BirdS

Uzman üye
23 Eki 2011
1,025
0
Oyun Klasörü
Merhabalar;

Arkadaşlar şu bilgisayar sizce nasıldır? oyun oynamak için kullanacağım ama iki farklı ekran kartı var diye okumuştum birisi intel diğeri nvida gt740m bunun bi dez avantajı olur mu? bu bilgisayar oyun oynamak için iyi midir?

Bilgisayar Linki

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
2
Laptop oyun oynamak icin iyi degildir. (Monster laptoplar haric)
Oyun icin iyi bir kasa toplamani oneririm. Bu laptop yeni nesil oyunlarla fazla gitmez diye dusunuyorum. Ayni paraya kat kat daha iyi sistem toplarsin. ;)

King Of BirdS

Uzman üye
23 Eki 2011
1,025
0
Oyun Klasörü
Laptop oyun oynamak icin iyi degildir. (Monster laptoplar haric)
Oyun icin iyi bir kasa toplamani oneririm. Bu laptop yeni nesil oyunlarla fazla gitmez diye dusunuyorum. Ayni paraya kat kat daha iyi sistem toplarsin. ;)

Laptop taşınılabilirlik açısından daha iyi olduğu için onu tercih ettim. Masaüstüyle uğraşmak istemiyorum yarbayım:) Yeni nesil oyunları orta ya da düşük seviyede oynasam da olur :)

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Merhabalar;

Arkadaşlar şu bilgisayar sizce nasıldır? oyun oynamak için kullanacağım ama iki farklı ekran kartı var diye okumuştum birisi intel diğeri nvida gt740m bunun bi dez avantajı olur mu? bu bilgisayar oyun oynamak için iyi midir?

Bilgisayar Linki
kardeşim herzaman ekran kartınıda ön planda bulundurman lazı 740 m ler 64 bit yani veri yolu dar sorun yaşaya bilirsin öneri dell asus monstar
tabi bunların iyileride var kötüleride var acele etmeden araştırma yaparak almanı tafsiye ederim

King Of BirdS

Uzman üye
23 Eki 2011
1,025
0
Oyun Klasörü
kardeşim herzaman ekran kartınıda ön planda bulundurman lazı 740 m ler 64 bit yani veri yolu dar sorun yaşaya bilirsin öneri dell asus monstar
tabi bunların iyileride var kötüleride var acele etmeden araştırma yaparak almanı tafsiye ederim

Haklısın dostum fakat dell asus özelliklede monster belirlediğim bütçenin üstünde kalıyor. O yüzden Lenovo'yu uygun gördüm kendime. 64 bit olması oyunlarda bezdirecek derecede bir sıkıntı yaşatır mı bana?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.