Lg G3 mü Sony Xperia z2 mi

hipernova2000

Katılımcı Üye
19 Eyl 2012
269
0
Lg G3 mü Sony Xperia z2 mi (Çözüldü)

Merhabalar THT ailesi yaklaşık 1 yıldır nokia lumia 920 kullanıyorum açıkçası iyi bir telefon ancak mağaza da gerçekten çok fazla eksiklikleri var bu yüzden telefonumu değiştirmeye karar verdim ancak iki seçenek arasında kaldım Lg G3 mü yoksa Sony Xperia Z2 mi Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

tehme

Uzman üye
1 May 2012
1,028
0
İstanbul
Kardeş sony güzeldir ancak güncellemelerde felan hep arka sıralarda en son geliyo güncelleme onlara ve fazla ilgilenmiyolar lg ise kullanmadım ancak güzel birşeye benziyor okulda arkadaşımda vardı.

hipernova2000

Katılımcı Üye
19 Eyl 2012
269
0
BURAYA tıkla, aşağılara doğru in tüm donanım yazılım karşılaştırmalarını göreceksindir, ve az çok bir fikir sahibi olacaksındır. :)

Gerçekten iyi oldu hocam teşekkürler yani bir nevi ucuza iyi mal :D Sony nin artıları kamerası ve su geçirmez olması ancak eksileri daha fazla olmasına rağmen fazla para alıyorlar teşekkürler hocam kararımı verdim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.