Limbo - Zeka Oyunu

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem

Anlaticagim Oyunun Adi : Limbo
Sevgili oyunki.com takipcileri cok uzun bir aradan sonra tekrar birlikteyiz. Bomba gibi donmeyi planliyoruz ins sizlerde bize yardimci olursunuz sosyal medya acisindan twitter facebook hesaplari da acmayi dusunuyoruz neyse uzatmiyalim tamam..
Limbo karanlik dunyasinda bulmaca cozmeye devam ediyor. Limbo oyunu kapkaranlik ekranda oynaniyor resimde de gordugunuz gibi hersey siyah ve gri… Limbo Oyununda Sanat ve Bulmaca Zekaya Karisiyor.
Gecenlerde gece 3 gibi actim limboyu oynuyorum boyle kulaklikta var son ses.. Bir orumcek sahnesi geldi hayvan arkamdan kovalayinca o son sesle sandalyeden dustum o kadar korktum yani anliyacaginiz. size tavsiyemiz gece oyunu oynamayin..
Limbo oyunundan bir resim gostereyim ilk once size sonra anlatima devam edeyim.

iste bahsettigim sahne burasi.. burada altima sicmistim resmen oyun cok dehset gencler dedigim gibi sanati zekaya vurmuslar bulmaca gibi oyun indirmenizi tavsiye ediyoruz ve son olarakta limbo oyunun videosunu atacam size en asagida da oyunun son surumunu demo olarak sunacam.. Cok sevecek olursaniz oyunun tam surumunu satin alin bari katkiniz olsun oyun yapimcilarina hadi kalin saglicakla,

Limbo Oyunu Demo olarak;

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.