Link kısaltıp para kazanmak hk.

Cheytac

Üye
18 Haz 2014
118
0
istanbul
İyi günler arkadaşlar.Ben westernlink'le link kısaltıyorum.Birde bot buldum onu kullanıyorum.1000 tıklamaya 1€ veriyor.Peki ben bu parayı nasıl alabilirim? Bitcoin hesabımla alabiliyor muyum?

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Öncelikle Büyük İhtimal Bitcoin Destekliyordur Para Birimi Olarak Ancak Bitcoin Piyasası Gittikçe Düşmekte Yani Ani Bir Kayıp Yaşayabilirsin İşini Garantiye Alıp Paypal'dan Güvenlice Alabilirsin :)

Son düzenleme:

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
16 yaşındayım.Banka vs. olaylarım yok nasıl yapabilirim?

Banka Hesabına Gerek Yok Çevrende Yakın Bir Migros Market'e Gidiyorsun Kasiyer Veya Danışma Bölümüne Gidip Paypal Kart Rica Ediyorsun 25Tl Karşılıgında Bakiyesi25 tl Olarak Sana Teslim Ediliyor İmza Vs Gerekmiyor Bu Sayede İnternette İstedigin Gibi Alışveriş Yapıp Hertürlü Hesab İşlerini Halledebiliyorsun

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Adly fly dene vede omegle otomatik link gonderici ac hile omeglede onune gelen insana virus gibi link gonderiyo yaninada bu benim facebook profilim tanimak icin tikla yazdir 1 saat acik kalsin koseyi donersin çok tiklarlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.