Link.TL %100 Kazanç Botu + Sınırsız + 2017 + Ödeme Kanıtlı

darkblackk

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
577
0
Ötüken
[COLOR="WhiteÖnce link.tl kayıt oluyorsunuz herhangi bir adresi kısaltıyorsunuz vericegim 2 programı indirip içindeki metin belgesini okuyup kuruyorusunuz.
VPN: [URL="https://tik.lat/n5jUa"] TIKLA İNDİR[/URL]
Macro Reader: TIKLA İNDİR
Kurduktan sonra yapıcağınız şey şu :

1.Adım hotspot shieldi açık bırakıyorsunuz bağlanmış halde

2.Adım macro recorderi açıp recorda basıyorsunuz.

3.adım şimdi macroyu kaydedicez bağlantıyı kes bağlan yapıyorsunuz ama arada biraz bekleyin

4.adım google açıyorsunuz sağdan gizli sekme açıyorsunuz facenize giriyorsunuz

5.adım profilinizi açıp paylaştıgınız bitly linkine tıklıyıp geç diyrsunzu bütün adımları tamamladıktan sonra tekrar kısalttıgınız link açılıyor . Google chrome kapatıyorsunuz sonra stop record diyorsunuz sol üstte sonra stop diyorsunuz bir pencere açılıcak

6.adım pencerede başlat deyin hepsini kendi tekrarlıyor sürekli hotspot bağlanıp kesiyor ip yenileniyor bu arada Turkey i seçmeyi unutmayın ban yersiniz . Otomatik bırakın kendi yapıyor iyi para kasmalar Kudbettin Olgun saol bu arada kardeşim Smile Umarım işinize yarar mobili bilmiyorum arkadaşlar bu PC de oluyor.
Sürekli TEKRAR ETMESİ İÇİN ÖNEMLİ !!!!!
:Settings den playback e geliyorsunuz ondan sonra 2. kısımda continous replay var orayı 0 yaparsanız sürekli tekrar eder.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=whvPPruGvPE

Son düzenleme:

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Link.tl Türk sitesi (zaten botlar ban yiyor o ayrı bir konu) burda link.tl için bot atmanın uygun olacağını sanmıyorum zaten Türk sitelerine zarar vermek misyona aykırı.

darkblackk

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
577
0
Ötüken
Sahibi Türk bile olsa onlarda hit ve pop-up reklamları üzerinden para kazanıyor. Yani onlarda sürekli kazanç içinde misyona aykırı değil çünkü siteye verilen bir hasar yok . Ayrıca 1 gün sonra ban yiyorsa ben nasıl 4 günde 9 lira kastım ?

Bykemalaslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
542
0
Hatay
hacı bunu böyle bırakman zaten dünyanın elektriğini yer orda 3 kuruş kazanırsın burda 10kurruş kaybedersin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.