Link.tl Her Tıklamada Yeni Url İmkanı Yardım !!!???!

18 Ocak 2012
230
0
Arkadaşlar Merhaba Şimdi Sitemde Link.tl Reklamı Kullanıyorum Örneğin sitem.com/resimler bu linki kısalttım link.tl/dj3Kak şeklinde oldu Fakat bu sitem.com/resimler Kısmını Keşfeden Kişi Direk Kısaltmadan Değilde sitem.com/resimler Kısmına Urlye Yazıpda Giriyor Bunu Nasıl Engelleyebilirim.

syd201055

Üye
5 Şub 2015
166
0
Hayır, Link tl nin kendi apisini kullan böylece yapılır.Mesela ben bir minecraft plugini görmüştüm yazılan her link kısaltılıyor senin adına para kazanılıyor diye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.