Link.TL Link Kısalt Para Kazan//Detaylar-Yorumlar-Kazanç Miktarım

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere güzel bir para kazanma sistemi sunacağım.

Link.TL Kazanç Sistemi
Bu sistem ile linklerinizi kısaltmanız ile linklerinize her tıklayan kişi için hesabınıza para birikiyor.
Linklerinizi nerede paylaşabilirsiniz?
Linklerinizi web sitenizde/blogunuzda/forumlarda sosyal ağlarda aklınıza gelebilecek her yerde paylaşabilirsiniz ve her tıklandığı an hesabınıza belirli bir miktar para birikiyor.
Sistemin ödeme alt limiti 10 TL.
Ödemeler Paypal veya Banka Hesabınıza her ayın 2 sinde ve 17 sinde yatırılıyor.
Bir kısmınız bu tür servisleri duymuş veya daha önceden bazılarını kullanıp para alamamış olabilirler;ama bu sistemde ödenmemesi gibi bir ihtimal olacağını sanmıyorum ve bu düşüncemi de kanıtlayacağım.Ödemeyi aldığımda makbuzu bu konuya ekleyeceğim .

Ne Kadar Kazanabileceğinize Gelelim.

Sizin referansınız olarak kayıt olan kişilerin kazancının her zaman için %10′u kadar sizin kazancınıza aktarılmaktadır.
Proxy Traffic Deal: 0.45 TL (Türkiye’deki en yüksek oran!)
United States: 4.50 TL
Canada: 3.50 TL
Turkey: 5.00 TL (Türkiye için dünyadaki en yüksek oran!)
United Kingdom: 3.65 TL
Germany: 3.15 TL
Australia: 2.75 TL
Spain: 2.25 TL
France: 2.15 TL
Italy: 2.05 TL
Switzerland: 1.75 TL
Portugal: 1.55 TL
Sweden: 1.00 TL
Diğer ülkeler ve CPM oranlarını Link TL’nin adresinden öğrenebilirsiniz arkadaşlar.

0--.PNG

Ben şaşıracak kadar kazandım açıkçası,hiç beklemediğim halde ilk günde 1.25 TL kazandım,yorulmadan sadece 2-3 link kısatlmış olmama rağmen.Site giderlerimi muhtemelen bu kazanç sisteminden karşılayacağım.
WordPress sistemi kullanan kişiler aşağıdaki eklentiyi kurarak sitesinde tüm linklerinin otomatik kısaltılmasını sağlayabilirler.

Link.TL WordPress eklentisini İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Kazanmak İster misin?

<<<<<Hemen kazanmaya başlamak için Buraya Tıklayıp Üye Olunuz. >>>>>

Nasıl Üye Olunur?
001.PNG

002.PNG

Link.Tl konusunda herhangi bir konuda sorunuz varsa bana sorabilirsiniz konu altında yorum yaparak dilerseniz link.tl yönetimine Forumunlarına yazarak ya da mail atarak sorabilirsiniz.

Görüşmek üzere bol kazançlar .

Daha Fazlası İçin Kaynak: LinkçTL kazanç sistemi ile sen de kazan | Hayalcin

ottomanueL

Katılımcı Üye
27 Eyl 2012
668
0
Üstat bir sorum var sitendede ilettim Tık başına olayında aynı kişi diye bir ayrım varmı.
Yani aynı kisi farklı lint.tl linkklerine tıklarsa 1 olarakmı girer yoksa ne kadar linke tıklarsamı???

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.