Linux Kabuk Eğitimi Videoma sizce nasıl olmuş??

BlackLotus

Yeni üye
18 Tem 2014
47
0
Linux Kabuk Eğitimi Videom sizce nasıl olmuş??

Merhaba arkadaşlar

Youtube üzerinden açtığım kanalda Kali Linux üzerine bildiğim herşeyi anlatmak istiyorum.Gerek kabuk kullanmayı ,gerek hacker araçlarını kullanmayı ,gerekse programlama dillerini öğretmek istiyorum.Kabuk kullanmayı öğretmek amaçlı bir tane video hazırladım.Bir göz atıp video hakkındaki görüşlerinizi bana bildirir misiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=5MQmjR7t78Y

Son düzenleme:

BlackLotus

Yeni üye
18 Tem 2014
47
0
Devamını da getirmeyi planlıyorum şu anda inode'leri adresler ve dosya linkleriyle ilgili video çekmeye hazırlanıyorum

737526

Yeni üye
17 Tem 2014
21
0
dostum kalite süper olmuş eline sağlık.kali hakkında dehşet bilgiye ityacım var.bilhassa kalide program derleme konusu.kodları öyle böyle öğrenmeğe başladık.ama derleme konusunu bir türlü aşamıyorum DİKKATİNE :)

737526

Yeni üye
17 Tem 2014
21
0
Cracking WPA/WPA2 using Reaver with Kali Linux(WPSpin.py) VİDEONDA pını komut satırına girerken önüne = simgesini yazdın bunun bir anlamı varmı.mesala başka komutlardada kimisi vv satırından sonra değişik harfler yerleştiriyor(-s -n -g) gibi bunları yazınca dahamı etkili oluyor.çünkü uç birim hepsinide çalıştırıyor.ve son olarak wpspın py dosyası bu standartmı yoksa güncellenmesi falan varmı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.