linux mint kurulum sorunu

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar linuxmint cinnamon 13 kurdum.fakat firefox tarayıcıyı türkçeye çeviremedim. menüde bazı seceneklerı ıng bunları türkçeye nasıl çevırebılırım.

fv5gh.jpg

diğer bir sorunum ise herhangi bir program kurmak istediğinde yine resimdeki gibi hata alıyorum

fxd8b.jpg

Bug ReSearcher

Katılımcı Üye
18 Eki 2011
661
0
/etc/shadow
Ordaki hata yüzünden menüler tr olmadı bence.
ekrandaki yazıların bir kısmını google da aratırsan aynı sorunu yaşayan kullanıcıların sorunu nasıl çözdüklerini bulabilirsin.
menüleri tamamen tr yaptıktan sonra firefox eğer tr olmazsa, kurulumu kaldır ve kendi sitesinden firefox türkçe setupunu indirip kurulumunu yap.

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
Ordaki hata yüzünden menüler tr olmadı bence.
ekrandaki yazıların bir kısmını google da aratırsan aynı sorunu yaşayan kullanıcıların sorunu nasıl çözdüklerini bulabilirsin.
menüleri tamamen tr yaptıktan sonra firefox eğer tr olmazsa, kurulumu kaldır ve kendi sitesinden firefox türkçe setupunu indirip kurulumunu yap.

bencede googlede araştir bulursun

arkadaşlar herşeyı googleden araştırıp bulsaydık daha bu tarz forumlara ihtiyac kalmazdı kı?
mesaj sayınızı arttırmak yada başka sebepten dolayı konuyla alakasız mesaj yazmayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.