Linux Ubuntu 14GB RAM VPS ÇEKİLİŞİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByHacker36

Üye
10 Kas 2011
239
0
KOCAELİ
Merhaba arkadaşlar ben Byhacker36 ve plugass ile birliktek 14GB ram li vps denemelerimiz sonunda almayı başardık :) ilk aldıgımız hesabı çekiliş ile tht de vermeyi kararlaştırdık ve bu çekilişten sonra plugass video çekerek resimli kanıtlı ayrıntılı bir şekilde 2-3 gün içerisinde forumda paylaşıcaktır.
Arkadaşlar bu 14 GB RAM li ubuntu vps için yapmanız gereken tek şey yoruma #KATILIYORUM.yazmak ve TEŞEKKÜR ET butonuna basmak yeterli. kazanan kişiye şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

KANIT :

arkadaşlar 06.08.2017 saat 20.00 da çekiliş sonucunu açıkliyacagız .
Şimdiden hayırlı ugurlu olsun. plugass katkılarından dolayı teşekkür ederim iyi çalışmaydı dostum :)

G4RIB4N REIS vps şifre vs öm attım tüm bilgileri kendisi kapalı girdiginde sorun yok zaten buyuk bi ihtimal sorun çıkmaz çekilişe devam arkadaşlar.

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Merhaba arkadaşlar ben Byhacker36 ve plugass ile birliktek 14GB ram li vps denemelerimiz sonunda almayı başardık :) ilk aldıgımız hesabı çekiliş ile tht de vermeyi kararlaştırdık ve bu çekilişten sonra plugass video çekerek resimli kanıtlı ayrıntılı bir şekilde 2-3 gün içerisinde forumda paylaşıcaktır.
Arkadaşlar bu 14 GB RAM li ubuntu vps için yapmanız gereken tek şey yoruma #KATILIYORUM.yazmak ve TEŞEKKÜR ET butonuna basmak yeterli. kazanan kişiye şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

KANIT :

arkadaşlar 06.08.2017 saat 20.00 da çekiliş sonucunu açıkliyacagız .
Şimdiden hayırlı ugurlu olsun. plugass katkılarından dolayı teşekkür ederim iyi çalışmaydı dostum :)

Merhaba Konuda izinini aldığınız YETKİLİ kişinin nickini göremiyorum

Yetkili kişilerden izin aldınızmı ? Aldıysanız konuda belirtmeniz gerek

http://www.turkhackteam.org/yarisma...in-kimlerden-izin-alacaksiniz-gerekenler.html

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.