Linuxa başlıyacam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nemupa

Üye
26 Ağu 2007
68
0
linuxa başlıyacam hangisini kuramamı önerirsiniz ve hangi kaynaktan öğrenebilirim hemen yazarsanız sevinirim

nemupa

Üye
26 Ağu 2007
68
0
babacan güzel göründüğüne bakma kullanması zahmetli :trl mandriva kuruyorum babacan işime yarar umarım öğrenmek amaçlı yüklüyorum sanal pcye

blacksailor

Yeni üye
21 Ara 2013
28
0
babacan zor olsun ya ne olucak sora sora ogrenecegiz diger turlu hep boyle kaliriz 1 adim yol alamayiz gerci forumda yardimci olmak isteyen sayisi cok az ama bazi babacanlar cikip anlatiyor iste

hamush

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
635
1
Linux aslında zor değildir. Hatta bazı şeyleri çok çok basitleştirir.. Web sitesi mi kurmak istiyorsun. Ahanda kurdun.. Remote olarak bir işlem mi yapacaksın. Aha zaten yapabilirsin..

Zamanında, Java'cı iken devamlı unix kullanırdım.. Hatırladığım en önemli şey yeni donanım kurmanın tam bir kabus olması idi.. Ama seneler geçti. Gördüğüm kadarıyla en büyük donanımcılar dahil artık herkes Linux'ı destekliyor.

Allah kolaylık versin. Asla unutma, "less is more."...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.