Lise Devamsızlık Sildirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeathDragon

Katılımcı Üye
6 May 2014
259
0
Arkadaşlar, malum okulların son günleri ve okula gitmemeye başladım. Ancak devamsızlık yavaş yavaş sınıra ulaşmaya başladı. Ben bu devamsızlığı velimin onayı ile sildirmek istiyorum bunu nasıl yapacağım hangi dilekçe v.b yollar ile dilekçeyi interette arattım ancak bulamadım.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Xxx okulu müdürlüğüne
Okulunuz x sınıfında okuyan x numaralı Xxx'in velisiyim. Oğlum x-x tarihleri arasında iznim dahilinde devamsızlık yapmıştır.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Tarzı bir şey yazman veline imzalatıp okula vermen yeterli

Xen0n

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
457
0
Istanbul
Arkadaşlar, malum okulların son günleri ve okula gitmemeye başladım. Ancak devamsızlık yavaş yavaş sınıra ulaşmaya başladı. Ben bu devamsızlığı velimin onayı ile sildirmek istiyorum bunu nasıl yapacağım hangi dilekçe v.b yollar ile dilekçeyi interette arattım ancak bulamadım.

Dilekçeye falan gerek yok, eğer ki 10 günü geçmediyse devamsızlığın. Velini okula ***ür müdürden izin alsın hepsi bu :D

OnurSh

Üye
29 Ocak 2015
77
0
Adana
müdür yardımcısına git devamsızlık sildirecem de sana bir kağıt verecek oraya tarihleri yazacan veli imzalıcak bu kadar. Bende yarın sildirecem 10 gün oldu yoksa kalacaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.