Lise sınavlar

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
Lise 1 öğrencisiyim bütün derslerden geçtiğimiz halde dil anlatım dersinden kalıyorsak sınıfta kalırmıyız?

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
bende lse 1 ögrencisiyim hocaların dediğine göre 3 dersten kalırsan sınıfı geçiyorsun 6 dersten kalırsan sorumluluk sınavına giriyorsun

Sorumluluk Sınav Kaldırıldı :)
Şunlara Bir Göz Atın

an tekli değerlendirme sistemine dönüştürüldü.
ÇOCUK GELİNLER AÇIK LİSEYE: MEB, yeni düzenleme ile evlenenlerin liseye kaydının yapılmayacağını Açık Lise ya da Açık Meslek Lisesine gönderileceğine karar verdi. Bir örgün eğitim okulunda okurken evlenenler ise okuldan ilişikleri kesilerek yine Açık Lise'ye kaydı yapılabilecek.
ORTALAMA YÜKSELTME SINAVI YOK: Ortalama yükseltme sınavları kaldırıldı, komisyon marifetiyle yapılan sorumluluk sınavları ise ilgili dersin öğretmeni tarafından yılda 2 kez yapılacak.
3 DERSTEN SORUMLU GEÇME: Sınıf bazında başarısız ders sayısı en fazla 3 olanlar 'sorumlu' olarak dersten geçebilecek. Alt sınıflar da dahil toplam 6 dersten başarısız olanların sorumlu olarak sınıf geçmelerine imkan getirildi.
18 YAŞ SINIRI: 18 yaşını dolduranın kaydı silinecek.
SINAVA İTİRAZ HAKKI: Sınav notlarına itiraz hakkı tanındı.
MECBURİ AÇIK LİSE: Çeşitli nedenlerle örgün ortaöğretimle ilişiği kesilen öğrencilerin açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesine yönlendirilecek.

cRuS42

Üye
10 Eki 2013
75
0
Şunlara Bir Göz Atın

ÇOCUK GELİNLER AÇIK LİSEYE: MEB, yeni düzenleme ile evlenenlerin liseye kaydının yapılmayacağını Açık Lise ya da Açık Meslek Lisesine gönderileceğine karar verdi. Bir örgün eğitim okulunda okurken evlenenler ise okuldan ilişikleri kesilerek yine Açık Lise'ye kaydı yapılabilecek.
ORTALAMA YÜKSELTME SINAVI YOK: Ortalama yükseltme sınavları kaldırıldı, komisyon marifetiyle yapılan sorumluluk sınavları ise ilgili dersin öğretmeni tarafından yılda 2 kez yapılacak.
3 DERSTEN SORUMLU GEÇME: Sınıf bazında başarısız ders sayısı en fazla 3 olanlar 'sorumlu' olarak dersten geçebilecek. Alt sınıflar da dahil toplam 6 dersten başarısız olanların sorumlu olarak sınıf geçmelerine imkan getirildi.
MECBURİ AÇIK LİSE: Çeşitli nedenlerle örgün ortaöğretimle ilişiği kesilen öğrencilerin açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesine yönlendirilecek.

Ortalama Yukseltme kalktı kardesım.Sorumluluk duruyor.Hatta ben Giriyorum suan

bluekabus77

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
306
0
Yalova
Şunlara Bir Göz Atın

kardeşim sorumluluk sınavı kaldırılmadı daha geçen hafta demişti hoca bize

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.