Lise

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
Yakşamlar
31 Aralığa kadar verilmesi gereken performans ödevini son 2 gün rahatsızlığımdan dolayı Aralık 30 - 31 raporlu olarak performans ödevimi veremedim ertesi günüde yılbaşı tatilydi ondan sonraki gün ödevi ***ürdüğümde ödevi kabul etmedi öğretmenimiz sıfır vereceğini söyledi kabul etmeme nedeni ise Aralığın 27'sinde verseydin 31 Aralığa kadar dediği için istersem son günde verebilirim fakat son gün rahatsız olacağımı nereden bileyim tam bir zaman beli ettmesi gerekirdi. Ne yapmam gerekiyor.Din öğretmenidir kendisi.​

ferdi131

Katılımcı Üye
24 Ara 2006
399
0
sivas
Geçmiş Olsun Daha Lafından Dönmez Notların İyiyse Sınıf Hacanla Konus Hocayla konusun belki ikna eder
Notun kötüyse hiç uğraşma hocayla ters olursun daha kötü olur

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
31 aralığa kadar dedi istersem 31 aralıkta verebilirim demek istersemde kasım 1 dede verebilirim . 30 ve 31 aralıkta hasta olacağımı nerden bileyim 28-29 hafta sonu zaten e okula yazarken ne yazacak tam bir tarih yazacak e okulla 30 veya 31 aralık yazsında görürm ben o zaman e okulda din performans ödevi verilme tarihini 30 veya 31 görüyiyim direk dilekçeyi yazar müdüre veririm

Osmanli Kizi

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
699
0
Iste isini son ana koyarsan oyle olur, ondandir ben her zaman isimi kesinlikle 2-3 gun oncesinden teslim ederim..

Yinede git birdaha konus veyahut o gun hasta olduguna dair raporun varsa gecerli saymak zorunda , mecburi.

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
öğretmene gittğimde 2gün raporum var performans ödevim buyrun dedim 31 aralık sondu dedi ben vermeeeye çalıştığım gün 2 ocak 1 ocak tatildi zaten

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
madem din öğretmeni onu kendi silahı ile vur.

Sende allah korkusu yok mu insan halinden anlamıyormusunuz biraz düşünmelisiniz durumumu demen yeter. Zaten dindarsa bunu anlar ödevini kabul eder. Rahat ol
Eyer yıne kabul etmez ise , ALLAh biliyor kul hakkı olarak hakkımı yediniz. ALLAH'a havale ediyorum seni de. ödevini alıp %100 ile geçirmez ise gel bana ulaş sen .. :D

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
düşünmediysem ne olayim :D aklıma geldi ALLAH aşkına alın hocam filen hz.peygamberimizin yüzü suyu hürmetine alın filen desem kesin alır çok dindar imamlık yapmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.