Localhost Telefon İle Bağlanamama Sorunu

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Telefonum andorid.

Xammp ile Apache ve Mysqli çalıştırıyorum. Ağım özel ağ yani bulunabilir.

İlk yaptığımda her şey çalışıyordu. Dün bağlanmamaya başladı. Bir kaç defa bağlandım şimdi hiç bağlanmıyor. Kafayı sıyıracağım. Hiçbir sorun yok. Her şey olması gerektiği gibi. Güvenlik duvarım kapalı. Tarayıcımdan zaten girebiliyorum. Bilgisayarı defalarca yeniden başlattım. Bir türlü telefonumdan giremiyorum.

Yardımcı olabilecek var mı?

Edit: Tekrar bağlanabildim. Bakalım ne zaman yine bunu yapmaya başlayacak. Saatlerdir uğraşıyorum. Hiçbir şey yapmadım ve bağlandı. Aşırı ilginç.

Son düzenleme:

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Port değiştirmeni tavsiye ederim. Bazen o portu meşgul eden uygulama olabiliyor dolayısıyla kullanamazsın. Xamppta port değiştirmek diye aratarak bulabilirsin. 81 yap. Telefondan bağlanırken ipadresin:81 olarak gir. Ayrıca Xamppta diğer ağda paylaşıma izin verdiğinden emin ol.

https://stackoverflow.com/questions...from-another-computer-over-lan-network-how-to

Malesef bir sonuç alamadım. Olmuyor. Android geliştirme üzerine çalışmalar yapıyorum, son projemde my sql kullandım. Yani gerçekten çok ilginç. İlginize teşekkürler.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Pek anlayamadım ama ben php kodlarımı telefondan yazıyorum Ksweb diye uygulama var Android için localhost. Çalıştırıyorum giriyorum googleye aynı pcdeki gibi localhost dene istersen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.