Logo Yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B.Y ASİ

Katılımcı Üye
6 Ocak 2008
823
3
WİNDOWS 7
Arkadaslar yokmu bu ısten anlayan elbet vardır da bakın yapmak ısteıgm su mesela r.madrid logosunu ındrp cs4 de onun ustundekı yazıyı sılıp baska yazı yazmak renklerını degıstrmek logoya baska ısaret koymak gıbı

tikicik

Üye
10 Tem 2009
98
0
Hocam bunu yorumlarla açıklamak çok zordur tahminimce o yüzden kimse yazmamıştır. şimdi ilk önce araçların isimlerini ve yaptıkları işlemleri öğrenmelisin. Mesela yazının nasıl değiştirilceğini sormuşunu text tool işini görecektir. Fakat yazıyı değiştirmen için psd sini indirmen lazımdır. Jpeg olarak değiştirmek istiyorsan o daha sonrada yapacağın iş. Renk değiştirmeyi sormuşun; Ps de en az 50 tane renk değiştirme yöntemi vardır :) bunları zamanla öğreniceksin ingilizcen varsa daha hızlı geliştirirsin kendini... Yani dermanını burda bulamazsın photoshop çok derin bir olay :)

B.Y ASİ

Katılımcı Üye
6 Ocak 2008
823
3
WİNDOWS 7
rebelforce.jpg

Arkadaslar takımım ıcın bı logo yaptım aalogo programı ile ama prof bı calısma deıl daha ıyı bı logo yapacak arkadas bana yardım edebılırmı 5 10 dk sını alır ben yapabıldım kadar yaptım yardım beklıyorum

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
bu dedilkerini yapabilmen için öncelikle adobe photoshop u bilmen gerekir.
biliyo olsaydın zaten bu tarz sorular sormazdın değil mi?
ayrıca yaptığın çalışmaya gelirsek aslan havada sanki boşta gibi duruyor biraz büyültüp yerine oturtabilirdin.
taca parlaklık efekti mi vemissin ne olmuş orda anlamadım ama çatlak gibi duruyor.
bağlantı noktalarını birleştirmen gerekiyor....
ve yine tacı üste alsaydın daha hoş gibi dururdu sanki....

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
bu dedilkerini yapabilmen için öncelikle adobe photoshop u bilmen gerekir.
biliyo olsaydın zaten bu tarz sorular sormazdın değil mi?
ayrıca yaptığın çalışmaya gelirsek aslan havada sanki boşta gibi duruyor biraz büyültüp yerine oturtabilirdin.
taca parlaklık efekti mi vemissin ne olmuş orda anlamadım ama çatlak gibi duruyor.
bağlantı noktalarını birleştirmen gerekiyor....
ve yine tacı üste alsaydın daha hoş gibi dururdu sanki....

Logo tasarım Adobe Photoshopta yapılmaz , Adobe Illustrator , Corel Draw vb.. programlarda yapılır .
Tasarım yapıcaksanız illustrator kullanın , photoshopla kendinizi yormayın ..

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
ilk önce logo vektörel bir çizim olmalı bu yüzden sade ve akılda kalıcı göze hooş gelen bir tasarım olmalı ki sizin yaptığınız pek logo değil aslında tavsiyem daha çok derslere göz atın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.