Lütfen bakın facebookla ilgili çalındı ama bilgiler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
Beyler bilgisayarda oyun oynuyodum disk acıldı bir an birazda anlarım hani disk kendiliginden acılmaz hemen oyunu kapattım facebooka bir baktım başka cihaz girmiş olabilir felan dedi yenile yaptım sayfayı facebooktan ip adresini buldum 78.178.105.11 bu suan bılgısayarı kapatıyo polise gitcem de napcam lütfen soleyın abi korkuyom

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
şuan bilgisayarı kapatmaya çalısıyo galiba anlamadım yeniden başlat yaptırıyo nasıl atıcam ben buadamı burdan belkı suan yazdıgımı bıle okuyodur

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
daha fazla bilgilerini çaldırmamak için hemen bilgisayarını kapat fişten çek daha sonra açıp format cdsini tak ve formatla ardındanda bilgisayarına güncel antivir kur tam tarama yaptır kaspersky öneririm ama orjinal sürüm olmalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.