lütfen bi yardim edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
selam, öncelikle iyi aksamlar..

benim bir sorum olaacak benim eskiden msnde yazdigim seyleri kayit ediyordu msn plus sayesinde ve ben bunlari yanlislikla bugün sildim bunlari nasil geri getirebilirim ??? Cöp kutusundan geri getirmye ugrastim geri gelmedi tune up ile geri getirmeye ugrastim olmadi lütfen bir yardimci olun acele cvp lariniz bekliyorum

saygilar

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
olmuyor bikere dosayalar oratalikta yok bir güzel programm yokmu ya cok önemli yazilarim vardi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Loadinq19

Üye
3 Eyl 2010
237
0
29
Dosyaları yanlışlıkla silmek, bir bilgisayar kullanıcısının her zaman başına gelebilecek bir durumdur. Ancak, yanlışlıkla silinen ve geri dönüşüm kutusuna gönderilen dosyayı da bir şekilde silmeyi başarırsanız o zaman başınız dertte demektir.
Ne olursa olsun, yine de dert etmeyin. Size, tam da bu aşamada ilaç gibi gelecek bir çözüm sunacağız. Recuva adlı yazılım ile geri dönüşüm kutusundan da silinen bir dosyayı geri getirebilirsiniz. Bilmeniz gereken her şeyi, adım adım aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Video:

http://video.shiftdelete.net/animasyon/Recuva_viewlet_swf.html

Sanırım İşini Görür Recuva Adlı Program...

Not: Alıntıdır

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
Dosyaları yanlışlıkla silmek, bir bilgisayar kullanıcısının her zaman başına gelebilecek bir durumdur. Ancak, yanlışlıkla silinen ve geri dönüşüm kutusuna gönderilen dosyayı da bir şekilde silmeyi başarırsanız o zaman başınız dertte demektir.
Ne olursa olsun, yine de dert etmeyin. Size, tam da bu aşamada ilaç gibi gelecek bir çözüm sunacağız. Recuva adlı yazılım ile geri dönüşüm kutusundan da silinen bir dosyayı geri getirebilirsiniz. Bilmeniz gereken her şeyi, adım adım aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Video:

http://video.shiftdelete.net/animasyon/Recuva_viewlet_swf.html

Sanırım İşini Görür Recuva Adlı Program...

Not: Alıntıdır
arkadaşım tıkladım bembeyaz sayfa çıktı 15 dk dir hiçbir halt açılmadı...

Loadinq19

Üye
3 Eyl 2010
237
0
29
Nasıl :S Swf(Video) Var Sorun Sende Olabilir Kardeşim.O Zaman Sen Videoyu İzlemeden Direk Recuva Adlı Programı İndir Dene Kardeşim :)

hackkrall

Katılımcı Üye
11 Eki 2010
332
0
Sevdim O Zalimi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.