Lütfen Okuyun Din ve Görüşler (Bilim ve İlim farklımıdır ) benim bakış acıma göre!!

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
kuran-ı kerimi açıp okursanız bilim le farkının olmadıgını anlarsınız yaratan bize şu buluşları yapmayın gibi bir şeyi yasaklamamıştır örneğin : barut kullanım amaclarına göre kötü ve iyi ( günav ve sevap ) olarak değişir eğer barutla insanları katledersem bu günah olur fakat ben barutu iyilik için kullanırsam bu iyi birşeydir ve aslında dine baktimizda hiç bir iyi olan şeyi yasaklamamıştır dini kişilere göre degil kuran-ı kerim kitabina göre bakın , karar verin ve yargılayın 2 3 tane şarlatan insanın etkrafta çıkıp eski hıristiyan din adamlarının gibi para ve kendi cıkarları için dine şekil vermeye çalışanlara bakmayın onlar tamamen dini sömürmek istedikleri cok acıktır zaten , dinimize göre : herhangi bir buluş icat vb şeyler kötü degildir ( günah ) şarlatanlara uyup dinden cıkmayın ) yani demek istedigim bugün örnek olarak uçuk söylüyorum : ışınlanmayı bulmuş olsalar bu günah olmaz ama kullanım amaçlarına göre değişicektir aynı üzümün kullanım alanı gibi üzümü yersen zararsızdır ama içkisini yapar içersin sarhoş oldugunda etrafındaki insanlara kötü şeyler yapicagindan ötürü günahtır ve yasaklanmıştır eğer ben ışınlanmayı acil hastalar için kullanırsam bu çok iyi birşeydir ve bunun günahi olmaz tabikide fakat ben adam öldürmek için nükleğer bombaları atmak için kullanırsam insanları katledersem bu günah yani kötü birşeydir

eğer bu yazdıklarımı okuduysanız islam dinin bizim için kötü olanları günah iyi ve hayırlı olanları sevap olarak değerlendirmiştir.

not: birde dini kişilere göre değerlendirmeyin eğer kişilere göre hareket ederseniz islamın kötü oldugunu düşünür cayarsınız fakat kitaptan kuran dan örenirseniz veya gerçektende doğruyu söliyen dini kendi cıkarları adına kullanmayan bir kişiden örenirsiniz...

Lütfen Açık Görüşlü Olalım!!...

BeginHackTeam

Uzman üye
10 Ağu 2012
1,369
0
My World
Bilim ile Kuran aynidir nedeni su gecmiste olan bir olayi anlaticam 'Black-Ghost anlatti ben ise Din hocam net acikladi
Hristiyanlar muslumanlari katletmisti muslumanlarin yasadigi sarayda Islam filozoflarin kitaplari vardi ve hepsi dunya kaderini degitirecek nitelikteydi herneyse Hristiyn Krali bu kitaplari yakti kitaplarin kucuk kismi kalmis ve o kitaplar sayesinde suan uzaya cikiliyor,akilli telefonlar , internet var daha sayamadigim bir suru teknolojik icatlar vardir eger yakilan kitaplar yakilmasaydi suan galaksiler arasi seyehat yapiyo olurduk

Umarim anlamisindir :)

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
Bilim ile Kuran aynidir nedeni su gecmiste olan bir olayi anlaticam 'Black-Ghost anlatti ben ise Din hocam net acikladi
Hristiyanlar muslumanlari katletmisti muslumanlarin yasadigi sarayda Islam filozoflarin kitaplari vardi ve hepsi dunya kaderini degitirecek nitelikteydi herneyse Hristiyn Krali bu kitaplari yakti kitaplarin kucuk kismi kalmis ve o kitaplar sayesinde suan uzaya cikiliyor,akilli telefonlar , internet var daha sayamadigim bir suru teknolojik icatlar vardir eger yakilan kitaplar yakilmasaydi suan galaksiler arasi seyehat yapiyo olurduk

Umarim anlamisindir :)

benimde demek istediğim din ve kuran ın aslında birbirinden uzak olmadıgıdır dediklerin ne derece dogru bilmiyorum fakat anlatılmak istenen 2 sinin aynı oldugudur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.