Lütfen yardım edin, nasıl silebilirim hesabımı

atamyrat17021994

Yeni üye
15 Şub 2012
25
0
İzmir
Arkadaşlar, çok zor durumdayım, birisiyle konuşuyordum skype'da, web site yapmamı söyledi, ve ertesi gün parayı yatırmadı, dedi ki, bana saygılı davranacaksın, abi diyeceksin dedi, yoksa sana ödeme yapmam gibi bişeyler dedi, ben de kusura bakma dedim, seni Allaha havale ediyorum dedim. Bana para kölesi gibi bişeyler söyledi, ben de anasına küfür ettim, şerefine ve kanına, beni mahkemeyle korkutuyor, bu işten nasıl kurtulabilirim? bir de diyor ki, eğer mahkemeden vazgeçmemi istiyorsan siteme seo çalışması yap vs.. Kusura bakma kime şikayet edersen et dedim. Adam tamam dedi, şimdi lütfen yardım edin, nasıl kurtulabilirim bu işten

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
boşver o zaman gitsin polise.böylelikle paranıda alırsın.küfür ün hapis cezası yok.para cezası verirler en fazla.tabi adamda yüz yoksa bunlar olur.adam polise gittiğinde polis neden küfür etti size diye sorduğunda adam doğruyu söylemek zorunda.yalan söylerse o zaman sen ceza yemezsin adama patlar herşey.adamda senden site aldığını ama parasını vermediğini söyleyecek.o zamanda polis bunu kapı dışarı atar.rahat ol bu konuda bana göre.

CeRKeZ YnS

Katılımcı Üye
31 Eki 2012
753
0
Evden
boşver o zaman gitsin polise.böylelikle paranıda alırsın.küfür ün hapis cezası yok.para cezası verirler en fazla.tabi adamda yüz yoksa bunlar olur.adam polise gittiğinde polis neden küfür etti size diye sorduğunda adam doğruyu söylemek zorunda.yalan söylerse o zaman sen ceza yemezsin adama patlar herşey.adamda senden site aldığını ama parasını vermediğini söyleyecek.o zamanda polis bunu kapı dışarı atar.rahat ol bu konuda bana göre.

aynen hatta şikayet etmesi için gaza getir o şikayet etmesse sen et :)

atamyrat17021994

Yeni üye
15 Şub 2012
25
0
İzmir

ben türk kelimesini sevdiğim için o insanı türk olarak görmek istemedim, bana türklükten milliyetçilikten bahsediyor, ben de ona kanına küfür ettim, ama bana dingil falan dedi, o yüzden kendimi tutamadım, ilk önce falan'ın ****** dedim, kendimi tutamadım inanın bana, sinirden az kalsın delirecektim, bana karaktersiz herif, dingil, para için yavşayabilen falan dedi, ne yapacağımı bilmiyorum ki, türkiyedede yabancıyım ben, ya sınır dışı yaparlarsa?

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Arkadaşlara katılıyorum kardeşim hiç bir sıkıntın olmasın sana hiç kimse bir şey yapamaz. Çünkü suçlu sen değil odediğin kişidir. Eğer domain filan ücretli (kendindan para kattıysan) hesap aldıysan git sen davanı aç para tazminatı veya happis cezasına kadar adamı içeri aldırabilirsin.

Senin Yabancı uyruklu olman sınır dışı olacağın anlamına gelmez. Bir daha da net üzerinden başkasına hesap açıp para almaya çalışma çünkü net üzerinden böyle satışlar %90 olması muhemeldir.

Eğer ücretsiz hesap ise buradaki uzman arkadaşlara ulaş sana yardımcı olur siteyi ele geçirebilir veya hackleyebilirsin[

atamyrat17021994

Yeni üye
15 Şub 2012
25
0
İzmir
Arkadaşlara katılıyorum kardeşim hiç bir sıkıntın olmasın sana hiç kimse bir şey yapamaz. Çünkü suçlu sen değil odediğin kişidir. Eğer domain filan ücretli (kendindan para kattıysan) hesap aldıysan git sen davanı aç para tazminatı veya happis cezasına kadar adamı içeri aldırabilirsin.

Senin Yabancı uyruklu olman sınır dışı olacağın anlamına gelmez. Bir daha da net üzerinden başkasına hesap açıp para almaya çalışma çünkü net üzerinden böyle satışlar %90 olması muhemeldir.

Eğer ücretsiz hesap ise buradaki uzman arkadaşlara ulaş sana yardımcı olur siteyi ele geçirebilir veya hackleyebilirsin[

teşekkürler hocam, haklısınız, domain ve hosting'i kendi paramla aldım, siteyi de kurdum, şimdi domainler benim elimde, hesabıma ne zamandan beri para yatıracağını söylüyor, 1 hafta oluyor, pazartesi yatıracağım dedi, bakalım, sinirlendiğim nokta para değil, benim zamanımın boşa gitmesi, yani suç bend, niye ödemeyi ilk önce almıyorsun ki demi, hay benim bu saflık açığımı kapatmam lazım, artık bundan sonra zaten kimseye güvenmem nette, ne insanlar var ya, harbiden sinirden şizofren olacaktım :RpS_cursing:

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0

Doğru söylüyorsun küfür edince hapis cezası alınmaz ama bu devirde napacaksın ? :) İki simit çalana hapis cezası veriliyor. Genelkurmay başkanı eski albaylar hep içeride :)

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
sınır dışı edilme korkun olmasın kardeşim.böyle bir şey için sınırdışı etme ihitimalleri çok az.sen eğer önceden bir suç işlediyen o zaman korkabilirsin.işlemediysen herhangi bir sorun çıkmaz.ifadeni bile almazlar sen şikayetçi olmazsan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.