Lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarikurt1

Üye
2 Eki 2009
122
0
yardım bölümü bulamadığım için buraya yazdım arkadaşlar www.forumgece.com sitesi benim adımı soyadımı kullanıcı olarak kendi sitesine eklemiş yada başka sitenin kullanıcı adlarını kendi sitesine koymuş,admine okadar yalvardım kaldır diye kaldırmadı,bu adult içerikli Allahsızların sitesinde adımı ve soy adımı görmek istemiyorum,google.com a da adımı soyadımı yazınca bu site çıkıyor,arkadaşlar sizden yardım istiyorum bu konuda,benim için çok önemli,Bu Allahsızlara dersini vermirmisiniz?ne isterseniz yaparım ama lütfen yardım edin,babam görür diye çok korkuyorum,yardım edermisiniz?ya adımı ve soy adımı siler yada şu pislik siteyi silermisiniz?

sarikurt1

Üye
2 Eki 2009
122
0
peki bu dediklerini nasıl yapıcam ? yaşım küçük olduğu için babama zaten söyleyemem onun için 1. seçenek zor,2. seçeneği anlamadım,3. seçenek=ben yeni kayıt oldum ama kayıt olmadan önce sitede zaten araştırma yapıyodum ama yetkili kişiler derken kimlerden yardım alabilirim?

sarikurt1

Üye
2 Eki 2009
122
0
emreeee33 arkadaşım o sitenin sahibi başka site açmış www.forumseksi.com adında,yani www.forumgece.com adresindede kullanıcı adım varmış ordan sildirmiştim ama yeni site açınca siesini yönlendirme yapmış busefer yönlendirilen siteyede kullanıcı adımı koymuş,ama şimdi silmiyo

2.seçenektekı web ihbar hattını

Telekomünikasyon Kurumunda 5651 sayılı Kanunda sayılan katalog suçlar ve internet yayınlarına erişimin engellenmesine ilişkin ihbarlar için Bilgi İhbar Merkezi kuruldu.

Telekomünikasyon Kurumundan yapılan yazılı açıklamada, 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun”un 8. maddesinde sayılan suçlarla ilgili erişimin engellenmesi uygulamasına başlandığı hatırlatılarak, şunlar kaydedildi: “Telekomünikasyon Kurumunda, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından bu suçlarla mücadelede ihbarların alınması için Bilgi İhbar Merkezi kuruldu. Kanunda sayılan 'intihara yönlendirme', 'çocukların cinsel istismarı', 'uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma', 'sağlık için tehlikeli madde temini', 'müstehcenlik', 'fuhuş', 'kumar oynanması için yer ve imkan sağlama' suçları ile 5816 sayılı 'Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanun'da yer alan suçlarla ilgili olarak ihbarda bulunmak isteyenler, www.ihbarweb.org.tr web sitesinden online olarak, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 0312 5828282 numaralı telefonu arayarak ihbarda bulunabilirler.”

sarikurt1

Üye
2 Eki 2009
122
0
abi çok saol bu bilgi için bu seçeneği hemen denicem fakat kaç gün sürer ? harp okuluna gitmeyi çok istiyorum ama bu sitenin bana yaptığı şerefsizlik benim harp okulu yolumu kapayabilir diye çok korkuyorum acaba kısa sürermi?

sarikurt1

Üye
2 Eki 2009
122
0
tamamdır abi www.ihbarweb.org.tr adresine şikayette bulundum şimdi gelecek cevabı bekliyorum,eğer kabul edimezse bu siteyi hacklermisiniz?benim için çok önemli,ben vatanıma milletime bağlı bir insan olarak askeri okula gitmek istiyorum ve bu müstehcen sitenin önümü kapamasını istemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.