LYS sonuçarı hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xXEddiEXx

Üye
5 Nis 2010
197
0
Trinidad and Tobago
arkadaşlar benım y-dil- puanım 227 (alanım dışı olarak sınava girdim). İstanbul üniversitesi hasan alı yucel fakultesı almanca ve fransızca öğretmenliği puanı tutuyor.
almanca öğretmenliği 216
fransızca öğretmenliği 208

Bu puanlarda bir yanlışlık yok değil mi. Yanı istanbul dısında bile almanca bölümü çok yuksek. tutturamadım ama istanbul içince hemde istanbul üniversitesinde tutturdum. Çok sevindim ama kafam karıştı bunlar doğru mu?
Bilen arkadaşlardan acıl yardım istiyorum

xXEddiEXx

Üye
5 Nis 2010
197
0
Trinidad and Tobago
öncelikle konu kilit istemen çok saçma burası yardım bölümü ve her alanda yardıma ihtiyacını burdan yazarsın. ikinci olarak bu sitedekiler zaten herşeyi google da araştırcak olsalardı bu sitenin kuruluşu boşuna olurdu. Yorum yazarken üstüne düşen vazifeleri bil. Ona göre yorum yap. ve son olarak herkonuya yorum yapmak gibi bir zorunluluğun yok. Bilgin varsa yaz yoksa bırak da yardım alalım

xXEddiEXx

Üye
5 Nis 2010
197
0
Trinidad and Tobago
istanbul üniversitesi marmara üniversitesi (marmara da iki tane) almanca dili ve edebiyatı ile almanca öğretmenliği var. Bu bölümler 2009 senesinde dolmamış. 60-70 civarı kontejanları var. Önceliğe bunları yazmayı düşünüyorum. Sonrasına ise açıköğretim yazıcam mecburen. İngilizce çok yüksek olduğu için almanca daha ön planda oluyor. Neyse ilgin için teşekkürler. Bu arada bcs_crew bu konunun ödevlik bir durumu yok. Senin yardımına da ihtiyacım yok. Kaideye almıyorum. Boşuna yazma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.