M2BOB güncel sürüm PVP

Krakartals

Üye
21 Eki 2013
54
0
Öncelikle selamın aleyküm konu yanlış yere olabilir çünkü 2 saattir açacak yer arıyorum bulamıyorum konuyu taşırsanız sevinirim :))

Konumuza gelirsek m2bob güncel sürüm çıktı bu güncel sürümü kullanmayı bilmiyorum ve pvp servere girdiğimde nedense bypass etmiyor dreamfancy denen abimiz diyim sinirliyim ona ama saat 1 de 30 dk sonra yardımcı olucam dedi 2 saat sonra mesaj attı ve spam yaptığım için bana yardımcı olmıyacağını ve sileceğini söyledi bu abimizi de tanıyın neyse arkadaşlar bana yardımcı olacak birisi varsa konunun altına yazsın bu işlerden anlıyan birileri ... İyi geceler

NOT: PVP hanedanmt2 dir ve koruması Loyein' dir

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Arkadaşım Bu Metin2 Denen Oyun Benim Okul Hayatımı Bitirdi Bırakmanı Tavsiye Ederim İnan Çok Saçma Bir Oyundur Aslında Modasıda Geçmişken Bırak Şu İlleti Lütfen !..!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.