Mac Laptop Sifre

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
selam arkadaslar daha önce hic mac kullanmadim benim cocuk kendi mac laptopa sifre koymus zamaninda uzun zaman laptopu kullanmadi simdi sifreyi unuttu laptop aciliyor sorun yok ama ara sira birden bire sifre istiyor laptopu bir kac defa kapatip actiginda artik sifre istemiyor format atmak istemiyor kendi koydugu sifreyi nasil ögrenebiliriz birde normal olmiyan bu niye ara sira sifre istiyor niye her zaman degil bu konuda bilgisi olan arkadaslar var mi

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
cevabin icin sagol bakmistim ona olmadi orda acilista recovery hdd sec diyor bunda o secenek yok sadece iki hdd var mac ve windows hangisene bas sistem ondan basliyor recovery hdd cikmiyor bunda ustam

bir seyler buldum ama bir turlu dos da Slash: \ yapamadim
allt+shift:7 olmadi laptopu aciyorum not defterinde allt+7 slash / oluyor
ama dos da olmuyor ÅÅÅÅ böyle bir harf cikiyor denemedigim kalmadi
pc ayarlardan bir sey mi yapmak gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.