Mail Bomber97 V 1.5 By_ridvan97

ridvan97

Üye
15 Tem 2010
65
0
Merhaba Arkadaşlar V 1.0 yeterli Değildi Buyüzden V 1.5 İ Çıkardım V 1.5 12 Timerle Çalışıyor 100 Adet Mail Yolladıktan Sonra Otımatikmen Duruyor 100 Mailden Sonra Tekrar Başlatın
İyi Günler

Resimler:

di-PYFB.jpg

İndirme Linki:

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Tarama Sonuçları:

Mail Bomber 97 V 1.5.rar - Jotti'nin malware taraması

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
güzel çalışma eline sağlık :D
mail veri aktarma kapasitesi ne kadar olarak ayarlandı kardeşim? eğer 512 mb'tan yüksek atıyorsa bence sabitlenebilir çünkü doğru düzgün hotmail adresi çökertebilecek mail bomber yok...

ridvan97

Üye
15 Tem 2010
65
0
güzel çalışma eline sağlık :D
mail veri aktarma kapasitesi ne kadar olarak ayarlandı kardeşim? eğer 512 mb'tan yüksek atıyorsa bence sabitlenebilir çünkü doğru düzgün hotmail adresi çökertebilecek mail bomber yok...

Denemelerime Göre
100 mesaj yollayınca 20-55 mb arası Mail Atıyor saol
Ben Denediğimde Öle Oldu

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
uyanık degıl salaksınız da demek ıstedıgı bu gmail ve sıfresını verıyorsunuzya orayı demek ıstıyor ama
sert cıkmıs ban atın gıtsın broo

11 Ağu 2007
98
0
amacım nedir???????? saçma sapan konular ve cevaplar. uyum sağlamaya çalışıyorum. arada kopuyor demekki. sitede yazılan konuların çoğu en az 5 yıl önceki yöntemler. bayatladı artık ama millet bunları yeni gördüğü için yeni sanıyor. sadece çene var icraat yok. onlara cevap veriyorum sadece. amacım yalan saçma sapan düşüncelerden insanları uzaklaştırmak.

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
amacım nedir???????? saçma sapan konular ve cevaplar. uyum sağlamaya çalışıyorum. arada kopuyor demekki. sitede yazılan konuların çoğu en az 5 yıl önceki yöntemler. bayatladı artık ama millet bunları yeni gördüğü için yeni sanıyor. sadece çene var icraat yok. onlara cevap veriyorum sadece. amacım yalan saçma sapan düşüncelerden insanları uzaklaştırmak.

Kardeşim o zamanların Mail bomberları gelişmemişti..orda 200 mb'lık veriyi zor atarken pc nerdeyse çökerken şimdi rahatlıkla atabiliyoruz..
ama doğrudur forumda birçok birbirinin kopyala+yapıştır=|Ç|alıntı konular var ama bu forumun bayat olduğunu göstermez..
teknoloji hergün gelişiyor ve bizde buna uygun içerikler paylaşmaya çalışıyoruz..

ridvan97

Üye
15 Tem 2010
65
0

Ozaman sen yapta görelim İCRAAT YAP NELER YAPACAKSIN BAKALIM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.