Mail lisansı nedir?

nygma03

Yeni üye
29 Ağu 2022
46
5
Arkadaşlar Merhaba Hayırlı Ramazanlar kurumsal bir otelde çalışıyorum.2 tane otelimiz var ve bunların mail lisanları bittiği için toplamda kdv dahil 288 usd fiyat istediler.Bneim öğrenmek istediğim şu mail lisansı nedir nasıl alınır ve genel olarak fiyatları nelerdir.Nereden bakabiliriz outlook ve bluemail üzerinden açabiliyoruz bu maili. Şimdiden yardımcı olacak olan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

'Mergen

Hunter
27 Kas 2022
271
202
Dostum toplam kaç tane mail adresiniz var ? Office 365 veya exchange gibi bir şey kullanıyor musunuz? Çok büyük bir işletme değilse gmail den devam edin diyebilirim. Bahsetmiş olduğum office 365 vb gibi uygulamalarda çeşitli lisans türleri oluyor. Masaüstü uygulamalarını çalıştırabildiğin lisanslar veya sadece webden kullanım yapılabilen lisanslar falan. Yani çok büyük bir işletme değil ise outlook veya gmail den devam edin

nygma03

Yeni üye
29 Ağu 2022
46
5
Dostum toplam kaç tane mail adresiniz var ? Office 365 veya exchange gibi bir şey kullanıyor musunuz? Çok büyük bir işletme değilse gmail den devam edin diyebilirim. Bahsetmiş olduğum office 365 vb gibi uygulamalarda çeşitli lisans türleri oluyor. Masaüstü uygulamalarını çalıştırabildiğin lisanslar veya sadece webden kullanım yapılabilen lisanslar falan. Yani çok büyük bir işletme değil ise outlook veya gmail den devam edin
şöyle işletme büyük çünkü 20den fazla acentayla çalışıyoruz.Destek ve yardımlarınız için teşekkür ederim piyasada bir kaç arkadaşım saolsun yarıdmcı oldular fiyat makul imiş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.