mail şifresini bildiğimiz facebook hesabının şifresini öğrenme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whaki

Yeni üye
9 Ağu 2012
15
0
kız arkadaşımla aramda sorun var, facebook şifresini değiştirmiş. Mail şifresini biliyorum, facebooktan şifreyi unuttum dediğimde mevcut şifreyi yollamıyor, yeni şifre kurduruyor. Bu mevcut şifreyi nasıl öğrenebilirim? Hack falan yapmak amacım değil, moralim çok bozuk lütfen yardımcı olun. Olumlu cevaplar bekliyorum..

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
mevcut sıfreyı ogrenemezsin. yeni şifre olusturacaksın hesabına bakınca kız arkadasına sıfresını verırsın veya bır baska arkadasın verır boylelıkle senden suphelenmez.

bi kere bı arkadasımın facebook hesabını hacklemıstım amacım hacklemek degıldı denemektı.
daha sonra baska bı arkadasına onun facebooktan fake hesap yoluyla sıfresını ıletmıstım hıc beni aklına bıle getırmemıstı :)

AgarthaSec

Katılımcı Üye
3 Şub 2012
654
90
𐱅𐰇𐰼𐰜
Sayfaya uygulama olarak fakemail göm. Kız arkadaşınada bizle ilgili bişi yaptım beni affedersin belki diye yolla. Yada en olmadı o zor dersen formbuddy üyeliği al, fakemaker indir, facebook (2) sayfasını yap kıza yolla ( pcden giriyorsa) al aşkım bizle ilgili resimlerden sayfa yaptım vs vs diye şeyler söyle. Kız açınca giriş yap der zaten girince şifresi mailinde. Kendi sayfa linkimi verirdim fakat forumda iletşim bilgisi vermek yasak sanırım durduk yere ban almayalım. facebook 2012 hack var onu indir istersen ordada anlatımı var fake mailin güzel bi yöntem :)

whaki

Yeni üye
9 Ağu 2012
15
0
Mail hesabini degismis ama hala eski mailine gidiyor bildirimler. Arkadaslar lutfen bi care bulun su ise, hack mi yapacaz, yoksa baska biseymi bilmiyorum ama ne olursa olsun benim o sifreyi ondan habersiz ele gecirip, geceleri girip bakmak istiyorum kimle ne konusmus,, ne yapmis, ne etmis. Lutfen yardimci olun, o kadar hacker var aramizda su kici kirik sifreyi bulursunuz elbet veya bi yol gosteririsiniz. lutfen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.