mailden bulma

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
Arkadaşlar ben telefon buldum yerde galaxy galiba o telefonun sahibi o telefonu bulabilrmi sizce ben hattını filan bataryayı çıkardım

yani o telefonu mail veya emei den filan bulabilrmi polise gitse ?

BalBazarr

Üye
19 Eki 2013
153
0
istanbul
benmi okumuyom sne düzgünce oku sonra konuş gidip polise verebilir demi sende onun huyundasın
kardesım adam calsa bızden fıkır almaz ! bak hakaret edıyorsun farkında olmadan ! adam soru soruyor olmazmı belkıde meraktan ! Ama her ne konuda olursa olsun kımseye hakaret edemez veya suclayamazsın haklı olsan dahı eger haklı oldugunu dusunuyorsan yetkılılere soyle uzatmayalım bence uzatacaksan yetkılıler gozetımınde konusalım onlar karar versınler !

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
arkadaşlar ben sordum sadece ben üstüne konucam die bişe demedim merakımdan sordum konu kapatılmıştır hepinize teşekkürler . Bilmeden iftira atanlara ne diyim ben .

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
emin sin demi imei degiştirdikten sonra takas yaptıgım kişi o telefonu açtında kendi sim kartıın takıp arama filan yaptında polis filan bulamaz demi kesin

BalBazarr

Üye
19 Eki 2013
153
0
istanbul
kardesım bence konu uzatma(genel oz ve net bılgıler vereyım gerek kalmasın uzatmana)
1. Eger telefonu kullanacaksan imeal attır.
2. Satacaksanda attır ( cunku telefon alırken kımlık fotokopısı ıstenıyor)
3. Bahsettıgın telefon akıllı cok cabuk bulunur ve ceza yersın.
4. Son olarak bunlar dısında ne yaparsan yap yakalanırsın
5. İmeal atma fıyatları 30-60 TL arası degısıyor
6. İmeal attırırken (kullanacaksan eger 35 ile baslamasın satacaksan 35 ile baslasın)
7. 35 ile baslayanlar sansung a ait dıgerlerı degıl o yuzden dıkkat et
8. Bunlar sana yardımcı olacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.