Mailden gelen açılmayan linki nasıl açabilirim?

the dark hornet

Yeni üye
26 Eyl 2022
25
6
Ben birinden bir link istedim instagramdan fakat kendisi bana mailden atabileceğini söyledi ve bana mailden attı ben açmadım maili bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.

BekKam

Üye
26 Şub 2021
163
1
74
Ötüken ovası
merhaba hocam. linkin mailden ya da instagramdan atılması fark etmez. linke güvenmiyorsanız virüs sorgulama sitelerinden birine linki kopyala yapıştır yapın. bu sayede güvenliği sağlayabilirsiniz. ayrıca güvenli olmadığını düşündüğünüz linkleri açmamak en iyisidir.
buraya tarama yapabileceğiniz bir site bırakıyorum:

the dark hornet

Yeni üye
26 Eyl 2022
25
6
merhaba hocam. linkin mailden ya da instagramdan atılması fark etmez. linke güvenmiyorsanız virüs sorgulama sitelerinden birine linki kopyala yapıştır yapın. bu sayede güvenliği sağlayabilirsiniz. ayrıca güvenli olmadığını düşündüğünüz linkleri açmamak en iyisidir.
buraya tarama yapabileceğiniz bir site bırakıyorum:
çok sağolun

sanırım biri sana mailden link atmış
evet

Ne oldu? Mail neydi? Ve ne konuda yardım istiyorsunuz? İnsanlar bunları bilmeden nasıl yardım edebilir?
mail bir siteye girmem gerekiyordu onun hakkındaydı ama hallettim çok sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.