Mail'i Hackledim Ama ..

MazlumSomer

Yeni üye
29 Tem 2012
30
0
Arkadaslar Bir Arkadasin Facebook'a Bagli Olan E-Mail Hesabini Bir Sekilde Aldim.
Ama Facebook Sifresini Bilmiyorum. Cok Ugrastim Ama Yapamadim.
Telefon Numarasi
Guvenilir Kisiler
Hesaba Giriste Kod Istemesi ..
Hepsini Yapmis Bizim Uyanik =]
Simdi E-Mail Bende Oldugu Icin Sifirlama Linki Ile Facebook'u Rahatlikla Alabilir ve Koydugu Herseyi Kaldirabilirim.
Bu Kolay.

Ama Soyle Birsey Var Midir Acaba .?

Facebook Hesabinda Kiminle Konustuysa Bunun E-Mail Adresine Gelmesini Nasil Saglarim .?
Online Olmadiginda Gonderilen Mesajlar Geliyor.
Oda Selam, N'aber Falan Muhabbetleri.

Demek Istedigim; Kiminle Ne Konustuysa Tam Olarak Nasil Alabilirimm .?
Mumkun Mudur Bu .?

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
Mail hacklemek tehlikeli bir iştir anlaşılan tehlikeyi sen göze almıssın eger adamın içinde özel bilgileri kredi kartları veya resmi bir mesajı varsa şikayetçi oldugu takdirde 5 dk içinde kapına mahkeme kagıdı gelir :)
ister dns degiş ister proxy kullan fayda etmez artık :(

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Arkadaslar Bir Arkadasin Facebook'a Bagli Olan E-Mail Hesabini Bir Sekilde Aldim.
Ama Facebook Sifresini Bilmiyorum. Cok Ugrastim Ama Yapamadim.
Telefon Numarasi
Guvenilir Kisiler
Hesaba Giriste Kod Istemesi ..
Hepsini Yapmis Bizim Uyanik =]
Simdi E-Mail Bende Oldugu Icin Sifirlama Linki Ile Facebook'u Rahatlikla Alabilir ve Koydugu Herseyi Kaldirabilirim.
Bu Kolay.

Ama Soyle Birsey Var Midir Acaba .?

Facebook Hesabinda Kiminle Konustuysa Bunun E-Mail Adresine Gelmesini Nasil Saglarim .?
Online Olmadiginda Gonderilen Mesajlar Geliyor.
Oda Selam, N'aber Falan Muhabbetleri.

Demek Istedigim; Kiminle Ne Konustuysa Tam Olarak Nasil Alabilirimm .?
Mumkun Mudur Bu .?

Elbette mumkun, hesabina girip hareketler dokumunden herseyi dosya halinde bilgisayarina indirip analiz edebilirsin.

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Hocam ben yurt disindayim.
ayrica hacklemedim. biraz kendisi verdi gibi oldu.
konu yeri icin ozur dilerim bu arada.
iste facebook sifresini bilmiyorum.
ve girmeden bu isi halledemez miyimm?

Mail hesabini aldim demissin, mail sende oldugu icin rahatlikla sifre talip edip hesaba girebilirsin. ( Tabi giris bildirimleri aktif konumda degilse ) Hesaba girmeden dokumani indirmen mumkun degil.

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
facebook microsoft' mail yöntemiyle baglaman gerekli şifreyi bir defalına degiştirmen gerekli
ozaman adım adım izliyebilirsin

Gno7Zb.jpg

MazlumSomer

Yeni üye
29 Tem 2012
30
0
Hocam Bilgisayar'dan Hic Girmiyor.
iPad yada Telefon ..
Onlarada Server Olmaz. =]
Telefon Casusu Dusundum Her Mesajini Almak Icin Ama Oda Olmaz .. =]
Birde Oyle Birseyki Fb Hesabinin Sifresini Degistirirsem Aklina 7 Milyar Insan Icinde Ilk Ben Gelirim.
Ve Benimle Birdaha Konusmaz. =]
O Yuzden Hic Degistirmeden Nasil Olur Diye Sizlere Sormak Istedim.
Ama Bir Cozumu Yokmuss :'(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.