Makale Yaz Para Kazan :) Kolaydan Para.

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Merhaba Değerli THT Kardeşlerim.
Bugün Sizlere Bir Siteden Bahsedeyim. Link Altta.
" Sitedeki Kurallar "
-Makale İngilizce Olacak-
-Günlük 10 Makale Yazabilirsiniz-
-Aynı IP'den iki Hesap Açabilirsiniz Yalnız Paypal Adresleri Farklı Olması Gerek-
-Asla Bir Çok Hesap Açıp Kendi Konunuzu Like'lamayın. Banlanırsınız.-

" Olay :) "
İlk Önce Arkadaşlar Üye Olun Sonra Bir İngilizce Makale Yazın İyi Bir Takipçisi Olan Arkadaşa Girin. Onun Abone Oldukları Kişilere Abone Olun Konularını Beğenin Onlarda Size %90 Geri Dönecek. Sonra Onlar Sizin Konularınızı Beğenecek. Ödeme Fiyatları Şöyle;
1 Gösterim Başına : 0.01 $
1 Yorum Başına : 0.01 $
1 Like Başına : 0.01 $

50 Dolarınız Olunca Çekebiliyorsunuz.

Ödemeler 30 Gün Sürebiliyor Benim 2 Adet Hesabım Var 2 Paypalım Var 2'sinide 50 Dolar Yaptım Ve Çektim Bunları Yapmam Pek Uzun Sürmedi Diyebilirim 3-5 Günde 50 Dolara Ulaştım Sabah Akşam Denedim Yabancı Sitelerde Alanlar Ve Bekleyenler Çok Ama Yoğunluktan Dolayı 30 Gün Sürebilir Diyorlar.

" Hile Olarak Ne Kullanabilirim ? "
-Gösterim Hilesi Olarak Arkadaşlar Jingling'in Üstüne Tanımam Çünkü Farklı IP'ler Bağlanıyor Sakın Ola Hitleap Kullanmayın Çünkü O Botun Hitleapdan Geldiğini Bildiriyor Malesef.-

" Site Linkleri "
-Arkadaşlar Lütfen Konularımı Beğenin En Azından Emeğime Değsin. Şimdiden Teşekkürler.
-Lütfen Konularımı Beğenin. 1 Hesabım-
-Lütfen Konularımı Beğenin. 2. Hesabım-

-Direk Site Link-

-Arkadaşlar Lütfen Bana Follow Olun Konularımı Beğenin Ben Size Zaten Garanti Geri Dönerim Bende Sizin Konularınızı Beğenirim.-
" NOT "
-Anlatım Bana Aittir - Alıntı Değildir - Hiçbir şekilde para geleceğinin garantisini vermiyorum olası ki parayı alabilirsem sizlere aldığıma dair kanıt için resim koyacağım - ayrıca parayı aldıktan sonra hemen kullanamıyosunuz 4 gün vadeli ve sadece paypala çekebiliyosunuz.-​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.