Marketteki Esrarengiz Olay

Agression*

Uzman üye
19 Şub 2007
1,724
0
Efeler Diyarı'ndan
Ben Furkan;
Benim annem ve halam bir yere gideceklerdi bende kuzenlerimin evinde duracaktım babam ve eniştem geç vakte kadar amcamlara maç izlemeye gitmişlerdi.Annemler ise bize karnımızı doyurmak için bir miktar para verdiler. Şansımıza bugün en sevdiğimiz film başlayacaktı.Bizde fırsat bu fırsat diyerek annemlerin evden gitmesini bekledik.Annemler sonunda gitti.Bizde evden çıktık ve markete gittik.marketin kapısı aralıktı bizde içine girdik ve ben kimse yokmu diye seslenmeye başladım.Bu arada kuzenim buradan gidelim dedi.diğer kuzenim ise depoda yemek yiyor olabilirler dedi ve bizde yavaş yavaş deponun olduğu yere doğru yöneldik. ama depodada kimse yoktu.Bizde gitmeye karar verdik ta ki kapının kilitli olduğunu görene kadar küçük kuzenim ağlamaya başladı.Bizde yavaş yavaş korkmaya başladık ve ışıklar birden yanıp sönmeye başladı.Bizde masanın altına girdik.o sırada büyük kuzenimin telefonuna mesaj geldi mesajda ise (biz bir yere daha uğrayacağız geç gelebiliriz). bizde daha çok korktuk tam kücük kuzenim ağlamaya başlayacaktıki ablası elini ağzıyla kapattı.Birden ayak sesleeri duymaya başladık.üçümüz birden sessiz sessiz ağlamaya başladık.Ayak sesleri daha çok yaklaşmaya başladı.ve kasaya doğru yönelmeye başladı.Bizde adamın ayaklarını gördük.Bizim olduğumuz masanın üstümde kasa vardı.Adam bizi gördü biz çığlık atmaya başladık bizde altta bir sopa gördük ve sopayı büyük kuzenim aldı ve adamın kafasına fırlattı adam bayıldı ve bende anahtarı aldım ve kapıyı açtım ve koşmaya başladık .Tam o sırda annemler geldi bizde(markete gittik ama kapalıydı dedik)Yarın sabah polislerin o adamı ***ürdüğünü gördük ve adamın bize bakışını gördük Korkup hemen eve gittik ve hiçbirimiz o gece uyuyamadık…

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.