Masaüstü bilgisayar

berke2626

Üye
9 Nis 2012
100
0
Merhaba arkadaşlar bilgisayar alıcam laptop alıcaktım masaüstü almaya karar verdim ve bana önerebileceğiniz bir masaüstü varmı gta4 v.b oyunları çalıştıracak kasmadan önerilerinizi bekliyorum bu arada bütçem 1500 lira toplama olursada olur farketmez ama 2. el olmasın sıfır olsun şimdiden herkeze teşekkürler :RpS_rolleyes:

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Kardesim oyun icin al ama hem oyun oynarsın hemde 7/24 oyun performansı :) işlemci veriyim sana gerisini sen bul :) AMD FX8350 8Çekirdekli 4.0Ghz stabil olarak çalısıyor. Bende alıcam yazın tavsiye ediyorum. Ek soğutucu ile performans düsmüyor. Hatta oc. yani overclock yapabiliyorsun. Nedir oc ?

O.c : Stabil hızı asırtma yani 4.0ghz den 5.0ghz ye asırtabilirsin :)

Tesekkürü hak ettim amaaa :))))

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Bilgisayar tavsiyesi değilde bilgisayar parçaları tavsiyesi verebilrim.
Bu donanımlara sahip bilgisayar bulursun veya ayrıyetten alıp bilgisayara takabilirsin
En az 4gb DDR3 ram
İşlemci olarak i3 olabilir ama i5 veya i7 olursa daha iyi olur
Ekran Kartı Nvidia GTX 460 veya AMD HD 6800 (256 bit Ekran Kartı ) Shader Model 4.0 veya üzeri, DirectX 10 veya üzeri destekli
DirectX 9 uyumlu bir ses kartıda alırsan iyi bir oyun keyfi çıkarabilirsin

deadman42

Uzman üye
1 Şub 2012
1,351
0
Konya,Ereğli
Bu donanımlara sahip bilgisayar bulursun veya ayrıyetten alıp bilgisayara takabilirsin
En az 4gb DDR3 ram
Ekran Kartı Nvidia GTX 460 veya AMD HD 6800 (256 bit Ekran Kartı ) Shader Model 4.0 veya üzeri, DirectX 10 veya üzeri destekli

1500 liralık bir pcye o ekran kartları yakışırmı?En azından hd7850 alması lazım.

EDİT// Kardeşim f/p olarak daha iyisini bulamazsın.
mxb8n.bmp

Son düzenleme:

hackerturan

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
508
0
Elazığ
Kardeş iyi etmişsinde masaüstü almışsın 2 gb ramlı masaüstü 4 gb ramlı leptoba bedel dir tabi çoğu yere ***ürceksen leptop iyi oyun oynamak için alıcaksan atı marka ekran kartları güzeldir

6 Nis 2013
193
0
Iğdır
En az 4gb DDR3 ram

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.