Matlab 2014a

dedeclanı

Yeni üye
10 Nis 2007
37
0
Matematiğin ve analizin Bilgisayarda can bulmuş hali MATLAB. 2014a versiyonunda webcam ve birçok yenilikleriyle her zaman ki gibi çok iyi. Bu program Matematik Algoritmalarınızı , formullerinizi , deneylerinizi , hayallerinizi bilgisayar üzerinde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Genellikle mühendislerin kullandığı bu program matematiksel verilerinizi Grafik ve görsel şemalara dönüşmesini sağlar. Program biraz karmaşık bir yapıya sahip. Programı bilgisayarda kullanabildiğiniz gibi Gömülü sistemleri programlamada ve işlemcilere komut göndermede ve Bilemediğim bir çok şeye gücü yeten bir yazılım. Meraklıları için eğitim video linklerini Altta vereceğim. Ayrıca yazılım dillerinide rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yazılım.

matlab-r2014a-full-indir.png

Screen-Shot-2014-04-04-at-11.26.03-PM-750x400.png

ipfE.gif

İşte LİNK : http://torcache.net/torrent/2E6BEFCB0DB1EFC13122CD70EAE677D206F9E595.torrent?title=%5Bkickass.to%5Dmatlab.r2014a.8.03.windows.x32.64.2014.eng

Link Hızlıdır test ettim. Herhangi bi şifre istemiyor.

EĞİTİM VİDEOLARINA BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Herhangi bir sorunuz olursa ben buralardayım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.