Mavi tik ile hesap nasıl hacklenir

cengiz105

Uzman üye
11 Şub 2012
1,383
3
İzmir
Arkadaşlar 1 Haftadır 2m olan bi hesapla görüşüyorum instagramda artık hesabı ele geçirmenin vakti geldi 1 haftadır karşı tarafa mavi tik alalım sana diyorum şimdi karşı tarafa bi mail atıp instagram gelmiş gibi bana şifresini göndermesi için nasıl bi yol izlemem lazım acil yardımlarınıza ihiyacım var yabancı hesap.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibrahimdmk

Yeni üye
28 Mar 2021
22
0
Cevap: İnstagram Hesabı Hackelem

MAVİ TİK SİTESİ KURABİLİRSİN VE SOSYAL MÜHENDİSLİK İLE İYİCE KANDIRABİLİRSİN.
NOT!!!: bunun gibi hesaplar işin farkındadır ve seninle dalgada geçiyor olabilirler.

17 Nis 2021
72
27
Cevap: İnstagram Hesabı Hackelem

Arkadaşlar 1 Haftadır 2m olan bi hesapla görüşüyorum instagramda artık hesabı ele geçirmenin vakti geldi 1 haftadır karşı tarafa mavi tik alalım sana diyorum şimdi karşı tarafa bi mail atıp instagram gelmiş gibi bana şifresini göndermesi için nasıl bi yol izlemem lazım acil yardımlarınıza ihiyacım var yabancı hesap.

Hesaba özel script tasarlayabilirsin. Bedava hosting ile site kur demek isterdim ancak sonu .com / .org / .net olmayacağı için pek işe yaramaz. En iyi yol maile script atmak olur.

Palasort

Üye
2 Mar 2021
75
0
Öncelikle iyi günler dilerim www.5ymail.com tarzı sitelerden gizli bir şekilde isteğe uygun mailler göndere bilirsin bu tarz siteler bu tür işlemlerde senin çok işine yarıyor öncelikle İngiliz dilinde güzelce sanki instagramdan gelmişcesine bir mail göndererek yapman gerekiyor birde bu tür işlemler için 5ymail tarzı sitelerden ücretli yararlanırsan işin çok daha kolay ve güçlü olur yani karşı tarafının 100de100 inanmasını istiyorsan ücret ödemen gerekiyor.
İyi forumlar

Th1H4ck3R

Yeni üye
14 May 2021
1
0
termux ile fake site oluştur
git clone https://github.com/yamanefkar/Turk-Sploit

cd Turk-Sploit/

bash requirements.sh

Kurulum bitti deyip sizi termux kurucusu Yaman Efkar’ın instagram hesabına yönlendirecektir oradan çıkıp termuxa geri dönelim.

Kod:
bash tst.sh

işlem no=01

port=4444 
bash tst.sh
işlem no= 00

kod= insta01

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,987
5
1,082
Kayseri
Merhabalar, sponsor gibi gelip ona bir programin icine gizlenmis rat atabillirsin. Ornek olarak 200 tl karsilinda urun tanittirirsin. Urunun icine rat koyarsin bu vpn vb olabillir.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba değerli üye. Hesap çalmak için birkaç yöntem bulunmaktadır.

1- Brute Force
Bir brute force (kaba kuvvet) saldırısı, hacker’ların bir hesaba erişebilmek için deneme-yanılma yöntemi kullanmasına denir. Bu, duruma bağlı olarak şifre ya da kişisel kimlik numarası (PIN) kırılmasını içerebilir. Kişi hakkında isim, soyisim, renk, nereli olduğu, en sevdiği hobileri gibi bilgileri biliyorsanız wordlist hazırlayarak brute force saldırısı yapabilirsiniz. Böylelikle şifre kırılabilr veya kırılmayabilirde. Lakin en yaygın kullanılan yöntem budur. Bir çok saldırgan bu yöntemi kullanır çünkü hala şifresini isim123 yapan kişiler bile bulunmakta böylelikle bu tarz şifreler daha çabuk kırılmaktadırlar.

2- DM Basma
Fake bir instagram hesabı açıp profilinizi instagram yetkilileri gibi yaparak çalmak istediğiniz hesaba dm atabilirsiniz. Bu hesaplar yenı olmak yerine 100k veya 200k olması daha iyi ve inandırıcı olur.

3- Mail basma
Kendinize fake bir mail taslağı hazırlayarak bir mail hesabı açın. Gmail, yahoo vs gibi mail adreslerini kullanabilirsiniz. Daha sonra mail adınızı inandırıcı bir şekilde yapın ve kurbanın mail adresine gönderiniz. Mavi tik taslağı etrafta bulabilirsiniz. Sadece kendinize atarak spama düşüyor mu diye kontrol etmeniz daha iyi olur.

4- WP BASMA
Kendinize ait bir phishing sitesi kurduktan sonra çeşitli yollar ile fake numara çekin. Alan kodu (650) ile başlaması sizin için daha iyi olacaktır. Daha sonra kurbana hesabınızda şüpheli hareket tespit ettik gibi bir metin oluşturup atın. Bu yöntemle de hesap düşürebilirsiniz.

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Merhaba;

Sahte bir instagram sitesi kurup, piyasada bulunan suspend yememiş, yada kendi kodladığınız mavi tik scriptini içine atıp karşıdaki insanın hesabını sosyal mühendislik yolu ile çalabilirsiniz.

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.