Çözüldü max 1500 tl telefon önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
aradığım özellikler;

kaliteli arka ve ön kamera
orta derecede hızlı olsa yeter
4,5 g desteklemeli

saolun

Moderatör tarafında düzenlendi:

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
General Mobile Plus 5
Saf android var tavsiye ederim anneme almıştık 1000 TL'ye güzeldir.

Kapalı kutular var sıfır almış adam direk satıyor garantisi bi kaç ay daha az ama daha düşük fiyatada alabilirsin.

Hackeran

Üye
18 Tem 2016
72
0
dostum sana nasıl desem htc serisine bak derimde onlar pahalı olur ama geri kalanında bide vestel venusu eklmek isterim general mobile gibi türk markasıdır geri kalanında arkadaşlarıma katılıyorum. hayırlı olması dileğiyle :)

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
altını çize çize söylüyorum yok general mobile, yok asus, yok casper.... Bunlar çöp telefonlar kardeşim bozulduğunda ilgilenen yok gözünü seveyim git 2. El iphone al, 5s yada 6 al.. Keyfine bak. En azından ilgilenen var..

batuhanpc

Uzman üye
5 Haz 2016
1,221
3
çanakkale
konu

lg g2 der susarım fiyatıda 1000-1200 bir telefon ustası olarak sana önerim bu... 10 larca telefon kullandım lg g2 kadar süper performans gösteren telefon kullanmadım...

32 gb- 2 gb ram

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.