Max. ulaşabileceğiniz adsl hızı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Ağu 2008
242
0
Ekte koymuş olduğum bilgilerden bulundugum mevkinin max adsl hızını görebiliyormuşum fakat terimlere yabancı olduğum için bir bilgi edinemedim.

Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi ?

16 Ağu 2008
242
0
Bu 4092 sabitlenen hız. Yani bulundugum mevkinin max adsl hızı ölcülmeden verilen değer mi ?

Kopmalar yaşıyorum 2 gündür. Alıcagım max hıza göre ttneti arayıp hızımın sabitlenmesini isticem. Ama net bi cevap vermiyolar ve bu değerler sürekli değişiyor

11 Ağu 2011
62
0
TTnet'in sitesinde tarife fiyatları vardır.Dikkat edersen x mb'e kadar internet yazar.Yani alabileceğin maksimum hız senin 4092'dir.TTnet'in sabitleme konusunda birşey yapabilceğini sanmıyorum.Ayrıca TTnet'ten bahsediyoruz hangimiz internet problemi yaşamıyoruzki?Belki modeminde sorun olabilir.Teknik servise göndermeni tavsiye ederim veya bilgisayarına bir zararlı yazılım girmiştir.Zararlı yazılımlarda interneti kötü etkiler.Bunlar olmazsa yeni bir port açmayı dene derim.Belki işine yarar.Belkide çerezlerin birikmiştir onları temizlemelisin.Başlat>Çalıştıra gir çıkan kısma cmd yaz karşına MS-DOS ekranı açılır.O ekrana ipconfig/flushdns yaz belki sorunun çözülebilir.

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Bu 4092 sabitlenen hız. Yani bulundugum mevkinin max adsl hızı ölcülmeden verilen değer mi ?

Kopmalar yaşıyorum 2 gündür. Alıcagım max hıza göre ttneti arayıp hızımın sabitlenmesini isticem. Ama net bi cevap vermiyolar ve bu değerler sürekli değişiyor

Yakınınızda eğer altyapı çalışması yapılıyorsa hızınızın değişmesinin sebebi bu olabilir. Bağlantıda kopmalar yapşıyorsanız, sizin yapabileceğiniz birşey yok. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bırakın. Teknisyenler gelip baksınlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.