maxiplus format

KINGST4R

Üye
11 Eki 2012
51
0
turkcell maxplusım var buna format atmak ıstıyorum ama format attıgımda turkcellın uglamaları sılınmıyor bu uygulamalar cok yer kaplıyor. nasıl format atmalıyımkı turkcelın uygulamaları sılınsın sımdıden tsk cevaplarınız için

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Dost bende bi ara kullanıyordum maxiplus5'i bende ondan şikayetçiydim bişyler yapmıştım pek hatrlamıyorum ama şunu bi dene.. (bişy olursa sorumluluk benim değil.Senindir.Bilgin olsun.)

İlk önce telefonu kapatıyoruz
-daha sonra telefonu açma düğmesine basıyoruz
-turkcell yazısı çıktığında ses kısma tuşuna basıyoruz ve telefon açılana kadar basmaya devam ediyoruz
-telefon açıldığında sol altta güvenli mod yazısını gördüğümüzde ses kısma tuşunu bırakabiliriz
-bu adımdan sonra istediğimiz uygulamaları artık kaldırabiliyoruz
-istediğimiz uygulamaları kaldırdıktan sonra telefonu kapatıp normal şekilde yeniden başlatıyoruz ve artık turkcell uygulamalarından kurtulmuş oluyoruz :))
(Alıntıdır.)

Yada bi uygulama vardı onu araştırmanı öneririm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.