Mega holdings ?

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
Bende katılacak olmuştum kardeşim. Arkdaşım bana teklif sundu ama 1 senedir bişeye sahip olamadı hala :D Önden verilen toplu parada cabası.. Bence boş iş.. Tabiki herkesin görüşü farklı.

Aynen usta banada telefonda bu işte çok para var felan filan çekti dedim olm gidişin gidiş değil bu iş ten bişey olunmaz kimse sana 1 yılda ev araba vermez millet boşunamı 16 yıl okuyor felan dedim adımız kıskanca çıktı :)

Delkopat

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
655
0
Aşağıdan
Aynen usta banada telefonda bu işte çok para var felan filan çekti dedim olm gidişin gidiş değil bu iş ten bişey olunmaz kimse sana 1 yılda ev araba vermez millet boşunamı 16 yıl okuyor felan dedim adımız kıskanca çıktı :)

Kıskaçmı :) Tek kazansında kardeşim kıskançlığıda bize kalsın. İsteriz yani madem o kadar para veriyolar kazansınlar hakları yani :D Neyse haklarında hayırlısı olsun hepsinin. Rabbim kazançlarını arttırsın ne diyem. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.