Meraba arkadaşlar Türkce yama için bi yardım edin

6 Ocak 2013
215
0
Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar
Ben Makina Bölümüne Gidiyorum Orada Kullandıgımız Bi Programın Türkce Yamasını Yapmak İstiyorum Program İngilizce Oldugu İçin Biraz Zorlanıyoruz Bu Programın Türkce Yamasını Yapa Bilirmiyiz Yapma Bi İmkanımız varmı

canatila

Katılımcı Üye
4 May 2013
280
0
İnternette hiç araştırma yaptınmı ben bi göz attım biçok sitede ayrıntılı bilgi vermiş bu arada programın ismi ile googlede türkçe yama diye aratsan hazırını bile bulabilirsin

6 Ocak 2013
215
0
İnternette hiç araştırma yaptınmı ben bi göz attım biçok sitede ayrıntılı bilgi vermiş bu arada programın ismi ile googlede türkçe yama diye aratsan hazırını bile bulabilirsin
hazırını bulurum da ben bu yamaya Bi kaç değişiklik ekleyip okula vermek istiyorum yani program çalıştığın da edit benim nick yazmayı düşünüyorum böyle bişi hazırlamayı düşünüyorum

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
hazırını bulurum da ben bu yamaya Bi kaç değişiklik ekleyip okula vermek istiyorum yani program çalıştığın da edit benim nick yazmayı düşünüyorum böyle bişi hazırlamayı düşünüyorum

Genelde programların ayrı dil dosyalarını vardır.
Programın dosya yolunu aç aramaya program hangi dildeyse english, deutsch yaz arat
her hangi bir dosya çıkar onu metin belgesiyle veya bi editor ile aç böylelikle kendin çevirebilirsin.
eğer karmaşık yazılar çıkar ise dosya uzantısını internette araştır editleme yollarına bak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.