Merhaba Hack Alemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GeneraLSmoker

Yeni üye
26 May 2013
50
0
Merhaba arkadaşlar , aranızda yeniyim bildiğiniz gibi. Bilgilerimi sizinle paylaşmak ve engin bilgilerinizden yararlanmak için burdayım.Öğreneceklerim için daha şimdiden Teşekkür Ediyorum.C++ dersleri almaktayım , aynı zamanda visual basic ve görsel programlamada da pek de kötü bir altyapım yok, herşeyi kavrayabilecek kapasitede olduğuma inanıyorum. Ayrıca bir zamanlar nacizane web ve site tasarımına baktığım için aynı durum söz konusu. Yararlı olacağına inanıyorum. :)

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Hoş geldin kardeşim Forumda bir çok video veya ders anlatımları var.İzleyip daha kolay öğrenebilirsin.
Ulaşamazsan mesaj at link vereyim.

Kalıcı olman ve iyi vakit geçirmen dileğiyle

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.