Merhaba Turk Hack Team

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Stealth

Yeni üye
24 May 2013
39
0
Merhabalar;

İsmim Tunahan Basmakcı...

Aranıza yeni katıldım bilgisayar meraklısı bir kişiliğe sahibim ve kendimi yeni geliştirmeye başladım...

Bilgisayarın derinliklerine gerçekten inmek istiyorum ve buradaki bilgiler ile kendimi geliştirmeye başladım...

Benide kendi aranızdan biri olarak görürseniz sevinirim.Şimdilik bukadar yavaş yavaş tanışıcağımıza ve arkadaş olucağımıza inanıyorum.

iskoorpitix

Yeni üye
25 May 2013
41
0
mersin
MERHABALAR

İSMİM BURAK GÜLER

Merhaba arkadaşlar ben de daha türk hack teama yeni katılanlardanım bigisayara acaip meraklıyım kendimi geliştirmek istiyorum bilgisayar konusunda en iyi yerde burası, yeni arkadaşlıklar kurup bu işte git gide ilerlemek istiyorum aranıza alırsanız eğerr

!!! Ne Mutlu Türküm Diyene, Ne Mutlu Atatürkçüyüm Diyene !!!

Son düzenleme:

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
Merhaba arkadaşlar ben de daha türk hack teama yeni katılanlardanım bigisayara acaip meraklıyım kendimi geliştirmek istiyorum bilgisayar konusunda en iyi yerde burası, yeni arkadaşlıklar kurup bu işte git gide ilerlemek istiyorum aranıza alırsanız eğerr

Nedemek Kardeşim Hertürlü Sorununda Pm Atabilirsin.
Ama Kusura Bakma Ama Kullanıcı Adını Başka Birşey Yapsaydn Keşke Çünkü
Ben Alıntı İsimleri Sevmem Ama Sen Bilirsin Yinede :D

The Stealth

Yeni üye
24 May 2013
39
0
Sağolun arkadaşlar.

iskoorpitix yeni konu açsaydın daha iyi olurda en azından karışmazdı ama konuyu uygun görmene sevindim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.