Meslek lisesi değişimi

Krakartals

Üye
21 Eki 2013
54
0
ARKADAŞLAR KONU YANLIŞ YERE OLABİLİR AMA SİZDEN BİŞİ RİCA ETCEM BEN 10'A GEÇTİM 9 DA BİSENE KALDIM BÖLÜMÜM ELEKTİRK ÇIKTI AMA BEN BAŞKA MESLEĞE GEÇİCEM TURİZME ONU NASIL YAPICAZ BİLEN BİRİSİ VARSA YARDIM EDERSE ÇOK MAKBULE GEÇER :RpS_rolleyes::RpS_rolleyes::RpS_rolleyes::RpS_rolleyes:

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Ben 9. Sınıftayken ihl deydim 10 da anadolu lisesine geçtim geçmek istediğin liseyi ara puanın yetiyorsa boş kontenjan varsa nakil olabilirsin kolay gelsin şimdiden

'Thunder

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
768
156
Sky
Dostum öncelikle , Ben tavsiye etmem geçiş yapmanı ama illa geçiş yapıcam dersen geçiş yapan çok arkadaşım vardı , Okula gidip konuşman gerekiyor gerekli işlemleri yapıyorlar diye biliyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.