Meslek Lisesinden Düz Liseye Geçiş

The Stealth

Yeni üye
24 May 2013
39
0
Merhabalar...

Arkadaşar ben şimdi meslek lisesine gidiyorum ilk yıl kaldım düz liseye geçicektim ama 9.sınıflar ortak olduğu için bu yılıda aynı okulda bitirmek istedim (tekrar kalırsam uğraşmamak için)...

Ancak sınıfı zayıfsız bir şekilde geçtim istediğim bölümde tutmadı...

Şimdi düz liseye geçmek istiyorum ama pek bilgim yok bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

Şimdiden teşekkürler.

- - - - - - - - - -

Yıl Sonu Başarı Puanı:62,07

Onur Belgesi de aldım.

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
neden bir egitim ile ilgili birisine sormuyorsun sordugun soru bayagi ciddi bir konu

benim tavsiyem bu isin icinden olan bir ogretmene ya da dersane ye sorabilirsin

bence daha iyi cevap vereceklerdir

simdiden basarilar

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
doğru düz liseler anadolu oldu fakat hem okul notuna bağlı hemde adamına yani adamına göre muamele yapıyorlar. ben kötü bi okulda ilçenin en iyi anadolu lisesine gittim matematiğim çok iyiydi. yarışmalara bile girdim neyse ama okulda mat hocasına mati ben öğretirdim o derece yani hep kendi öğrenmemle yaptım şu an lise 2 ye geçtim neyse konuya geleyim 6. sınıfta okuduktan sonra anladım böyle olucağını hoca hiç bişi bilmio bende başka okula gidecektim gittim almadılar yer yok diye arkadaş gitti aldılar.. ben den kötüydü okuldaki durumu şimdi o fen lisesine ben anadolu lisesine gidiyorum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.