meslek

GrafikerTC

Üye
5 Eki 2012
112
0
arkadaşalr mrb. ben şuan 8. sınıfta okuyorum derslerim iyi değil 2 zayıfım war lisede onları düzeltirim ama ben düz liseye gideceğim bu sene 6-7-8 . sınıftakı puanları toplayıp sbs puanına ekliyorlar örneğin ben 350 aldım (zayıflarım oldugu için 200 olacak çok üzülüyorum meslek lisesine gidip programcılık okucaktım ama düz liseye gitmekten başka çarem yok sanırsam) düz liseye gidersem programcılık okuyabilirmiyim??

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
İstersen düz liseye git ilerde üniversite de programcılık yada istediğin bir bölümü oku yada meslek liesine yine gidebilirsin teknik liseye giderseni anadolu teknik bölümüne gitmessn onda pek bir zorluk yok :) dediğim gibidr ama ne okumak istediğine çok iyi karar ver

GrafikerTC

Üye
5 Eki 2012
112
0
mesleye gideceğim ama yeni puanlama sistemini bilmiyorsunuzki 3 yıllık ortalamayı toplucaklar benım hep zayıfım wardı 3-2 tane 450 puan alsam olur sana 200 puan :(

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
meslek lisesine git . 9 .sınıf hazırlık okursun . 10.sınıfta bölüm seçersin . 11 de dal seçersin . 12 de mezun olursun . bende senin gibiydim . derslerim .çok iyi değildi . meslek lisesine gittim . 9.sınıfta derslerimi düzelttim ve bilgisayar bölümü programcılık dalını okuyorum kardeşim .

GrafikerTC

Üye
5 Eki 2012
112
0
:) ah be bende çok istiyorum ama işte derslerim iyi değil keşke 6 ve 7. sınıfta bu 3 yıllık ortalama toplanıp sbs'ye eklenecek bileydim çok iyi yapardım ama :( inş meslek lisesini kazanacağım inş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.