Meterpreter Backdoor Kalıcılık Hakkında

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Ben shellter ile meterpreteri oluşturuyorum buraya kadar bir sıkıntı yok kurbana gönderiyorum buradada sıkıntı yok kurban dosyayı açıyor ve bana bağlantı geliyor fakat ben bu meterpreteri kalıcı yapmak için persistence modülünü kullanıyorum eset direk siliyor esetten nasıl gizleyebilirim varmıdır bunun bir çözümü acil yardımlarını bekliyorum

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Hocam DUCK Dns ile ip sabitle kalıcılık sağlayabilirsin birde oluşturmuş olduğun shellerin silinmediğinden eminsin değil mi şahıslar tarafından veya portunun kapatılmadığından

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Hocam DUCK Dns ile ip sabitle kalıcılık sağlayabilirsin birde oluşturmuş olduğun shellerin silinmediğinden eminsin değil mi şahıslar tarafından veya portunun kapatılmadığından

Dostum Sen Beni Yanlış Anladın Shell Değil O Shellter Şifreleme Programı Şahıslar Tarafından Değil ESET Tanıyıp Siliyor ESETTEn gizlemek istiyorum ben

Colehl

Yeni üye
15 Mar 2017
19
0
Dostum Sen Beni Yanlış Anladın Shell Değil O Shellter Şifreleme Programı Şahıslar Tarafından Değil ESET Tanıyıp Siliyor ESETTEn gizlemek istiyorum ben
Meterpeterken antivirus programlarini kapatabilirsin eger kapanmiyorsa yetkin yetmiyordur eger yetki yukseltmede basarisiz olursa esetin dosyasina zara vermen gerek detayli aciklamayi aksam 9 dan sonra yapabilirim kb

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Dostum şimdi anladım sorunu verdiğim gereksiz cevaptan ötürüde kusra bakma şu video işini görebilir

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nC1-Nt7bItU[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.